BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj589
mod_vvisit_counterWczoraj2312
mod_vvisit_counterW tym tygodniu16187
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień19634
mod_vvisit_counterObecny miesiąc13474
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc153501
mod_vvisit_counterŁącznie5636680

Online (20 minut temu): 36
Twój IP: 18.204.227.117
,
Dzisiaj: Jun 06, 2020
Wspieranie osób starszych w integracji z młodzieżą w ramach Europejskiego Roku Aktywności Osób starszych i Solidarności Międzypokoleniowej. PDF Print E-mail
Sunday, 30 December 2012 00:00

Od 15.11.2012 r na terenie Gminy  Koszyce rozpoczął działalność Ośrodek Wsparcia , którego opiekunem jest p. Krystyna Czarnercka-Ćwiertka członek Stowarzyszenia Szreniawa 2010.

Rok 2012 został ogłoszony Europejskim Rokiem Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej . To dobry czas aby w zawirowaniach dnia codziennego , w natłoku spraw zawodowych dostrzec potrzeby osób starszych i samotnych , spróbować zbudować most porozumienia , wykształtować świat wartości .

Dzięki współfinansowaniu przez Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie jak również Wójta Gminy w Koszycach w dniu 15.11.2012 r, na terenie Gminy Koszyce swą działalność rozpoczął Ośrodek Wsparcia zrzeszający dwudziestu członków ( 13 osób starszych i 7 dzieci )

Spotkania odbywają się 3 razy w tygodniu : wtorek, środa i piątek w godz. 14.00 do 18.00 w budynku Centrum Oświatowego w Koszycach . Spotkania mają na celu zacieśnienie więzi wielopokoleniowej , zwiększenie poczucia własnej wartości , promowanie działań samopomocowych. Podczas zajęć uczestnicy są aktywizowanie do wspólnej pracy , do wymiany umiejętności , oraz doświadczeń . Organizowane są warsztaty np. rękodzieła( malowanie na szkle, wykonywanie ozdób świątecznych ) zajęcia kulinarne itp.

29.11.2012 r odbyło się Andrzejkowe spotkanie , które w miłej , rodzinnej atmosferze zbliżyły uczestników .

W miesiącu grudniu uczestnicy skorzystali z wielu rozwijających , integrujących zajęć takich  jak przeszkolenie w zakresie pierwszej pomocy , spotkanie z osobą zajmującą się medycyną naturalną –zielarstwo , promowanie zdrowego trybu życia , wyjazd do kina.

Zdjęcia

 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Formularze do pobrania

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl