BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj788
mod_vvisit_counterWczoraj1773
mod_vvisit_counterW tym tygodniu6499
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień12767
mod_vvisit_counterObecny miesiąc38746
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc65406
mod_vvisit_counterŁącznie2365443

Online (20 minut temu): 33
Twój IP: 54.224.158.232
,
Dzisiaj: Wrz 20, 2017
II Edycja projektu ,, Pierwszy dzwonek ‘’ PDF Drukuj Email

II Edycja projektu ,, Pierwszy dzwonek ‘’ przyznanie dotacji dla gmin na udzielenie wsparcia na rok 2015/2016 dla uczniów z rodzin wielodzietnych 3 + z województwa małopolskiego  w zakresie zwiększenia ich szans edukacyjnych.

Projekt realizowany ze wsparcia Finansowego Województwa Małopolskiego.

Wsparcie dla uczniów z rodzin wielodzietnych 3+ jest finansowane z dotacji celowej przyznawanej na podstawie uchwały Sejmiku Województwa przez Województwo Małopolskie poszczególnym gminom województwa małopolskiego na dofinansowanie  realizowanych przez gminy zadań w zakresie zwiększenia szans edukacyjnych uczniów z rodzin wielodzietnych 3.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Koszycach informuje o zakwalifikowaniu  się uczniów do projektu ,, Pierwszy dzwonek ”, w którym wsparcie otrzymują  uczniowie z rodzin wielodzietnych 3+ na dofinansowanie zakupu artykułów edukacyjnych , w tym szkolnych oraz pomocy dydaktycznych , w szczególności podręczników  wymaganych według programu szkoły .

Do w/w pomocy zakwalifikowało się  27 rodzin , uczniów ze szkół podstawowych -39 , gimnazjum -21 , i ponad gimnazjalnych 13. Łącznie 73 uczniów .

Przypominamy iż , należy złożyć w tut. Ośrodku faktury za zakupione artykuły szkolne  do 30 września br . wraz z oświadczeniem o wydatkowaniu zgodnym z przeznaczeniem .