BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3240
mod_vvisit_counterWczoraj1760
mod_vvisit_counterW tym tygodniu5000
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień9147
mod_vvisit_counterObecny miesiąc38500
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc79463
mod_vvisit_counterŁącznie3561752

Online (20 minut temu): 49
Twój IP: 100.24.46.10
,
Dzisiaj: Sty 21, 2019
Informacja dotycząca naboru uczestników do Dziennego Domu „Senior – WIGOR” w Książnicach Małych PDF Drukuj Email
czwartek, 15 października 2015 13:37

Urząd Gminy  i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Koszycach uprzejmie informuje o tworzeniu w miejscowości Książnice Małe Dziennego Domu „Senior – WIGOR” z przeznaczeniem dla osób w wieku 60+. Dzięki dofinansowaniom pochodzącym z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej i Gminy Koszyce wyremontowana i zmodernizowana zostaje świetlica wiejska w Książnicach Małych oraz przekształcona na dom dziennego pobytu.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne w wieku 60+, kobiety i mężczyzn z terenu naszej gminy, które chciałyby skorzystać z oferty proponowanej przez Dzienny Dom „Senior – WIGOR”.

Dzienny Dom „Senior - WIGOR”  zapewniał będzie 8-godzinną ofertę usług w dniach od poniedziałku do piątku. Podstawowy zakres usług świadczonych przez Dzienny Dom „Senior-WIGOR” to w szczególności usługi: socjalne, w tym posiłek, edukacyjne, kulturalno-oświatowe, aktywności ruchowej lub kinezyterapii, sportowo-rekreacyjne, aktywizujące społecznie (w tym wolontariat międzypokoleniowy), terapii zajęciowej. Duży nacisk kładziony będzie na usprawnianie ruchowe, w tym zajęcia z rehabilitantem – fizjoterapeutą.

Pobyt w Dziennym Domu “Senior-WIGOR” będzie odpłatny. Opłata obejmuje korzystanie z miejsca pobytu wraz z wyżywieniem oraz usługi świadczone przez Dzienny Dom. Wysokość opłat za pobyt ustalona będzie na najbliższej sesji Rady Gminy.

Planowany termin otwarcia Dziennego Domu „Senior – WIGOR” to grudzień 2015r., liczba miejsc to 25.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Koszycach ul. E. Łokietkówny 14 telefonicznie  pod numerem:  41 35 14 048 wew. 27 lub osobiście do dnia 20 listopada 2015r.

 

 

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Wniosek Senior - WIGOR.doc)Wniosek Senior - WIGOR.doc80 Kb
 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Biuro Obsługi Petenta

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl