problems clearing cache file /home/virtualki/19122/cache/refTableSQL/436361124e92e1d2002938fcaaff2a8aproblems clearing cache file /home/virtualki/19122/cache/refTableSQL/bfe73217dcf08318aa2636e06adabc96 Informacja dotycząca naboru uczestników do Dziennego Domu „Senior – WIGOR” w Książnicach Małych

BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1430
mod_vvisit_counterWczoraj3176
mod_vvisit_counterW tym tygodniu7210
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień23004
mod_vvisit_counterObecny miesiąc67300
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc81613
mod_vvisit_counterŁącznie2532449

Online (20 minut temu): 36
Twój IP: 54.162.250.227
,
Dzisiaj: Lis 21, 2017
Informacja dotycząca naboru uczestników do Dziennego Domu „Senior – WIGOR” w Książnicach Małych PDF Drukuj Email

Urząd Gminy  i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Koszycach uprzejmie informuje o tworzeniu w miejscowości Książnice Małe Dziennego Domu „Senior – WIGOR” z przeznaczeniem dla osób w wieku 60+. Dzięki dofinansowaniom pochodzącym z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej i Gminy Koszyce wyremontowana i zmodernizowana zostaje świetlica wiejska w Książnicach Małych oraz przekształcona na dom dziennego pobytu.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne w wieku 60+, kobiety i mężczyzn z terenu naszej gminy, które chciałyby skorzystać z oferty proponowanej przez Dzienny Dom „Senior – WIGOR”.

Dzienny Dom „Senior - WIGOR”  zapewniał będzie 8-godzinną ofertę usług w dniach od poniedziałku do piątku. Podstawowy zakres usług świadczonych przez Dzienny Dom „Senior-WIGOR” to w szczególności usługi: socjalne, w tym posiłek, edukacyjne, kulturalno-oświatowe, aktywności ruchowej lub kinezyterapii, sportowo-rekreacyjne, aktywizujące społecznie (w tym wolontariat międzypokoleniowy), terapii zajęciowej. Duży nacisk kładziony będzie na usprawnianie ruchowe, w tym zajęcia z rehabilitantem – fizjoterapeutą.

Pobyt w Dziennym Domu “Senior-WIGOR” będzie odpłatny. Opłata obejmuje korzystanie z miejsca pobytu wraz z wyżywieniem oraz usługi świadczone przez Dzienny Dom. Wysokość opłat za pobyt ustalona będzie na najbliższej sesji Rady Gminy.

Planowany termin otwarcia Dziennego Domu „Senior – WIGOR” to grudzień 2015r., liczba miejsc to 25.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Koszycach ul. E. Łokietkówny 14 telefonicznie  pod numerem:  41 35 14 048 wew. 27 lub osobiście do dnia 20 listopada 2015r.

 

 

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Wniosek Senior - WIGOR.doc)Wniosek Senior - WIGOR.doc80 Kb
 

Szukaj

KSAG

Koszycka Strefa Aktywności Gospodarczej

Biuro Obsługi Petenta

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl