BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1931
mod_vvisit_counterWczoraj1773
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9520
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień12206
mod_vvisit_counterObecny miesiąc39889
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc65406
mod_vvisit_counterŁącznie2366586

Online (20 minut temu): 36
Twój IP: 54.224.214.93
,
Dzisiaj: Wrz 20, 2017
Koncert Noworoczny w Koszycach PDF Drukuj Email

2 stycznia w Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha w Koszycach odbył się Koncert Noworoczny dla mieszkańców. Organizatorem koncertu był Wójt Gminy Koszyce – Stanisław Rybak, który jeszcze  przed rozpoczęciem spektaklu złożył wszystkim noworoczne życzenia zdrowia, wzajemnej życzliwości i zrozumienia, umiejętności wspólnego działania dla osiągania założonych celów.

Licznie zgromadzona publiczność miała okazję obejrzeć spektakl  muzyczny z okazji setnej rocznicy urodzin Edith Piaf. W wyjątkowym programie „CHANSON PARIS” - najpiękniejsze piosenki Edith Piaf, francuskie szlagiery oraz przeboje Ewy Demarczyk, a także wiersze Jacquesa Preverta i Haliny Poświatowskiej -  zaśpiewała gwiazda scen muzycznych, artystka Teatru VIS a VIS - Marta Baszyńska.

Spektakl wyreżyserował Bartłomiej Piotrowski - założyciel Teatru VIS a VIS, reżyser specjalizujący się w kameralnych formach teatralnych, zwłaszcza wokalnych, tanecznych i muzycznych.

Publiczność bardzo miło przyjęła spektakl nagradzając brawami na stojąco a Wójt Stanisław Rybak wręczył artystce kwiaty i serdecznie podziękował za wspaniały noworoczny koncert.

Zdjęcia