BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1931
mod_vvisit_counterWczoraj1773
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9520
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień12206
mod_vvisit_counterObecny miesiąc39889
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc65406
mod_vvisit_counterŁącznie2366586

Online (20 minut temu): 36
Twój IP: 54.224.214.93
,
Dzisiaj: Wrz 20, 2017
Konkurs recytatorski pt. „Pan Tadeusz czyli Ostatni zajazd na Litwie, Historia szlachecka z roku 1811 i 1812 w dwunastu księgach” w Muzeum Ziemi Koszyckiej PDF Drukuj Email

16 marca 2016r. w Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha w Koszycach odbył się Konkurs recytatorski pt. „Pan Tadeusz czyli Ostatni zajazd na Litwie, Historia szlachecka z roku 1811 i 1812 w dwunastu księgach”.

Wzięło udział 29 uczestników z 12 szkół: podstawowych - w Dobiesławicach, Kazimierzy Wielkiej, Pałecznicy, Wawrzeńczycach, Nowym Brzesku, Książnicach Wielkich, gimnazjów – Opatowcu, Koszycach, Nowym Brzesku, Wawrzeńczycach, Radziemicach i szkół ponadgimnazjalnych – Zespołu Szkół w Proszowicach oraz Amatorska Grupa Artystyczna „Mam Talent” z Donos.

Jury w składzie: Krystyna Majewska-Szymańska, Halina Rybak, Ewa Biała, Ryszard Stojek wysłuchało recytacji i sklasyfikowało uczestników.

 

W kategorii szkół podstawowych:

1 miejsce – Marta Marzec – SP Dobiesławice

2 miejsce – Benedykt Bukowiecki – SP Książnice Wielkie

3 miejsce – Paulina Stachowicz – SP Nowe Brzesko

Wyróżnienia: Martyna Fąfara – SP Wawrzeńczyce, Kacper Sambór – SP Kazimierza Wielka

 

W kategorii gimnazjów:

1 miejsce – Anna Strączek - Gimnazjum Koszyce

2 miejsce – Julia Wilk – Gimnazjum Radziemice

3 miejsce – Alicja Chmielarska – Gimnazjum Pałecznica

Wyróżnienia: Izabella Rolek – Gimnazjum Radziemice, Gabriela Leśniak – Gimnazjum Opatowiec, Joanna Boruś - Amatorska Grupa Artystyczna „Mam Talent” z Donos.

 

W kategorii  szkół ponadgimnazjalnych:

Pierwszego miejsca Jury nie przyznało, przyznając dwa miejsca drugie.

2 miejsce – Krystyna Madej - Zespół Szkół w Proszowicach

2 miejsce – Karolina Grubała - Zespół Szkół w Proszowicach

 

Zdjęcia