BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj698
mod_vvisit_counterWczoraj3177
mod_vvisit_counterW tym tygodniu7416
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień16635
mod_vvisit_counterObecny miesiąc69109
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc74958
mod_vvisit_counterŁącznie2143544

Online (20 minut temu): 47
Twój IP: 54.162.108.167
,
Dzisiaj: Cze 27, 2017
Pismo Marszałka Województwa Małopolskiego Pana Jacka Krupy w sprawie Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego PDF Drukuj Email

Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczyna realizację II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Standardy partycypacji społecznej wymagają, aby w jego realizację zaangażowana była jak najliczniejsza grupa mieszkańców regionu. W ramach działań przybliżających cel i zasady naszego przedsięwzięcia przewidziane zostały spotkania informacyjne oraz warsztaty projektowe przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców naszego województwa. Z pewnością będą one dobrą okazją do uzyskania konkretnych informacji na temat możliwości udziału w tym projekcie.