BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2069
mod_vvisit_counterWczoraj3019
mod_vvisit_counterW tym tygodniu10870
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień18538
mod_vvisit_counterObecny miesiąc65808
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc71310
mod_vvisit_counterŁącznie2065285

Online (20 minut temu): 41
Twój IP: 54.158.221.251
,
Dzisiaj: Maj 24, 2017
Pismo Marszałka Województwa Małopolskiego Pana Jacka Krupy w sprawie Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego PDF Drukuj Email

Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczyna realizację II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Standardy partycypacji społecznej wymagają, aby w jego realizację zaangażowana była jak najliczniejsza grupa mieszkańców regionu. W ramach działań przybliżających cel i zasady naszego przedsięwzięcia przewidziane zostały spotkania informacyjne oraz warsztaty projektowe przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców naszego województwa. Z pewnością będą one dobrą okazją do uzyskania konkretnych informacji na temat możliwości udziału w tym projekcie.