BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj809
mod_vvisit_counterWczoraj1773
mod_vvisit_counterW tym tygodniu6520
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień12767
mod_vvisit_counterObecny miesiąc38767
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc65406
mod_vvisit_counterŁącznie2365464

Online (20 minut temu): 27
Twój IP: 54.224.158.232
,
Dzisiaj: Wrz 20, 2017
Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego - informacja o warsztatach PDF Drukuj Email

Trwa realizacja drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. W Małopolsce odbędzie się 5 warsztatów edukacyjnych (Kraków, Tarnów, Oświęcim, Nowy Sącz, Nowy Targ) dedykowanych dla wszystkich mieszkańców województwa, którzy ukończyli 16 rok życia. Warsztaty mają pomóc mieszkańcom w zgłoszeniu swojego pomysłu. Zapraszamy na warsztaty przedstawicieli środowisk lokalnych aktywistów, takich jak: sołtysi, koła gospodyń wiejskich, jednostki ochotniczej straży pożarnej, organizacje pozarządowe oraz mieszkańców.

Zaproszenie szerokiego grona mieszkańców umożliwi jak największej liczbie Małopolan uzyskanie pomocy w przygotowaniu i uzupełnieniu zgłoszenia zadania do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: (12) 61 60 531, (12) 61 60 904 lub mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szczegółowe informacje na temat projektu można także znaleźć na stronie internetowej: www.bo.malopolska.pl