BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1060
mod_vvisit_counterWczoraj1832
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2892
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień14095
mod_vvisit_counterObecny miesiąc49234
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc65406
mod_vvisit_counterŁącznie2375931

Online (20 minut temu): 32
Twój IP: 54.162.107.122
,
Dzisiaj: Wrz 25, 2017
Proszowickie Święto Miodu PDF Drukuj Email

Stowarzyszenie Pszczelarzy Ziemi Proszowickiej wraz z Gminą Proszowice organizuje przedsięwzięcie o nazwie „ Proszowickie Święto Miodu”. Będzie to impreza plenerowa na proszowickim Rynku, która ma na celu promowanie produktów pszczelich, regionalnych oraz ginących zawodów z powiatu proszowickiego.

Stowarzyszenie zaprasza lokalnych rzemieślników, przedsiębiorców oraz inne osoby zainteresowane prezentacją własnej działalności oraz sprzedażą wyrobów w dziedzinach: krzewy ozdobne, byliny, rośliny miododajne, produkty regionalne, wyroby z wikliny, drewna, rękodzieło, produkty zdrowej żywności, kosmetyki na bazie produktów naturalnych, pszczelarzy – produkty pszczele.

 

 

Kontakt:

Stowarzyszenie Pszczelarzy Ziemi Proszowickiej

Glewiec 28, 32-104 Koniusza

Tel. 606 581 920

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.