BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1309
mod_vvisit_counterWczoraj2011
mod_vvisit_counterW tym tygodniu5247
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień12767
mod_vvisit_counterObecny miesiąc37494
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc65406
mod_vvisit_counterŁącznie2364191

Online (20 minut temu): 21
Twój IP: 54.161.91.76
,
Dzisiaj: Wrz 19, 2017
Szkolenia za bony w Proszowicach i Pałecznicy PDF Drukuj Email

Nawet do 87% dofinansowania do szkoleń można uzyskać uczestnicząc w małopolskim projekcie „Kierunek Kariera”, który realizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Szansę na otrzymanie dofinansowania w formie bonów otrzymają wszyscy uczestnicy projektu, którzy spotkają się z doradcą zawodowym i wraz z nim określą jakich szkoleń potrzebują.

Bony są przeznaczone dla osób pracujących: zatrudnionych na umowę o pracę, na podstawie wyboru, mianowania, powołania lub spółdzielczej umowy o pracę – w rozumieniu Kodeksu pracy, a także na umowę zlecenie lub umowę o dzieło; prowadzących wyłącznie jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniają pracowników; rolnicy, którzy nie są osobami bezrobotnymi, opłacają składki w KRUS i poświęcają czas na prowadzenie gospodarstwa rolnego, nawet jeżeli nie zrealizowały żadnej sprzedaży lub usług i nic nie wyprodukowały oraz obcokrajowcy, którzy posiadają dokument upoważniający ich do pobytu oraz świadczenia pracy na terenie RP (szczegóły w załączonej informacji.

Na Bilans Kariery będzie można umówić się w m.in. Proszowicach i Pałecznicy. Dyżurujemy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Proszowicach ul. Krakowska 11 (sala nr 17) w dniach 8 i 22 sierpnia oraz 12 i 26 września, w godzinach od 11.00 do 15.30 oraz w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pałecznicy w dniu 27 września w godzinach od 10.00 do 15.00.