BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj98
mod_vvisit_counterWczoraj2588
mod_vvisit_counterW tym tygodniu7195
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień15727
mod_vvisit_counterObecny miesiąc30134
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc72358
mod_vvisit_counterŁącznie5725698

Online (20 minut temu): 42
Twój IP: 3.226.97.214
,
Dzisiaj: Jul 14, 2020
I Przegląd Małych Form Teatralnych PDF Print E-mail
Thursday, 08 April 2010 21:05

W Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha w Koszycach odbył się I Przegląd Małych Form Teatralnych.

Udział wzięło 12 zespołów teatralnych, które organizatorzy podzielili na kategorie: Klasy I – III szkół podstawowych, klasy IV – VI szkól podstawowych, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

W kategorii klas I – III szkół podstawowych I miejsce zajął zespół ze Szkoły Podstawowej im. Piotra Barylaka w Książnicach Wielkich, tytuł spektaklu „W świecie baśni – Królewna Śnieżka”, opiekun zespołu – p. Małgorzata Sieradzy.

II miejsce zajął zespół ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Centrum Oświatowym w Koszycach pod kierownictwem p. Alicji Gozdek-Szablińskiej i p. Renaty Kasperek.

W kategorii klas IV – VI szkół podstawowych pierwszego miejsca nie przyznano.

II równorzędne miejsca zajęły: Zespół ze Szkoły Podstawowej w Bejscach, tytuł spektaklu „Jak Adam i Ewa” opiekunowie: p. Renata Stankiewicz i p. Stanisław Nowak. Zespół  ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Centrum Oświatowym w Koszycach za spektakl pt. „Trochę dziwne bajki” pod kierownictwem p. Sławomiry Chmiel, Zespół ze Szkoły Podstawowej w Wielgusie tytuł spektaklu: „Czerwony Kapturek” kierownictwo p. Beata Bojko i p. Agnieszka Maj. Wyróżniony został zespół pod kierownictwem p. Małgorzaty Zydowskiej ze Szkoły Podstawowej w Opatowcu za spektakl pt. „Kopciuszek”.

W kategorii gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne I miejsca zajęły zespoły: Szkolny Klub Europejski Metro przy Centrum Oświatowym w Koszycach za spektakl pt. „A miłość? – czyli podróż Małego Księcia” pod kierownictwem p. Krystyny Majewskiej-Szymańskiej, zespół Gimnazjum w Proszowicach za spektakl pt. „ Niezauważona”, opiekun zespołu p. Beata Bochenek.

II równorzędne miejsca zajęły zespoły: Gimnazjum w Szczurowej za spektakl pt. „Porachunki na szczycie”, opiekun zespołu p. Małgorzta Tracz, Gimnazjum z Nowego Brzeska za spektakl pt. „Zemsta – nowa wersja” opiekun zespołu p. Alicja Sendek, Liceum Ogólnokształcące ze Szczurowej za spektakl pt. „Miłość niejedno ma imię”, opiekun zespołu p. Marzena Kijak.

Występy konkursowe oceniało Jury: p. Emilia Molska, p. Aleksandra Kubiec i p. Teresa Molenda.

Zdjęcia

 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Formularze do pobrania

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl