BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj536
mod_vvisit_counterWczoraj1832
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2368
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień14095
mod_vvisit_counterObecny miesiąc48710
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc65406
mod_vvisit_counterŁącznie2375407

Online (20 minut temu): 31
Twój IP: 54.162.107.122
,
Dzisiaj: Wrz 25, 2017
Konkurs na najlepsze przedsiębiorstwo społeczne PDF Drukuj Email

Konkurs adresowany jest do organizacji pozarządowych prowadzących działalność gospodarczą, spółdzielni: pracy, socjalnych, inwalidów i niewidomych, a także spółek kapitałowych, które przeznaczają zysk na cele społeczne.

 

Jeśli reprezentują Państwo jedną z form prawnych wskazanych powyżej oraz prowadzą działalność przynajmniej 24 miesiące – zachęcamy do złożenia swojej kandydatury! Na zwycięzców czeka pula nagród o łącznej wartości 15.000 zł! Wzór aplikacji konkursowej i regulamin konkursu dostępne pod linkiem:

http://www.es.malopolska.pl/aktualnosci/article/rozpoczynamy-nabor-apli/

Oprócz kategorii głównej, przewidzieliśmy wyróżnienie dla jednostek samorządu terytorialnego i biznesu, które wspierają Państwa w codziennej działalności. Zgłaszać do tej kategorii mogą wszystkie podmioty ekonomii społecznej, w tym również nieprowadzące działalności gospodarczej. Zarekomendowanie samorządu bądź biznesu może być dobrą formą podziękowania za dotychczasową współpracę, bądź szansą na nawiązanie bliższej współpracy. Rekomendowani i rekomendujący zostaną zaproszeni na uroczystą galę, podczas której poznamy zwycięzców Konkursu (informacje o idei Konkursu i poprzednich edycjach w tym fotorelacje z rozdania nagród, znajdą Państwo pod linkiem:

http://www.es.malopolska.pl/promocja-i-edukacja/malopolski-lider-przedsiebiorczosci-spolecznej/o-konkursie/

Serdecznie zapraszamy, na zgłoszenia czekamy do 4 września br.