BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1325
mod_vvisit_counterWczoraj3316
mod_vvisit_counterW tym tygodniu8525
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień28604
mod_vvisit_counterObecny miesiąc54751
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc23054
mod_vvisit_counterŁącznie3313618

Online (20 minut temu): 15
Twój IP: 54.145.83.79
,
Dzisiaj: Paź 16, 2018
Dzień Seniora – październik 2017 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 października 2017 11:05

Październik to miesiąc w którym świętowany jest Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Rokrocznie Dzień Emeryta i Rencisty wpisuje się w kalendarz ważnych również dla Gminy Koszyce wydarzeń. Świętujemy ten Dzień podczas uroczystego spotkania organizowanego z inicjatywy Wójta Gminy Koszyce Stanisława Rybaka, tak było i w tym roku. W dniu 28 października 2017 roku w Centrum Oświatowym w Koszycach odbyło się spotkanie Seniorów z naszej Gminy. Gośćmi tego dnia byli emeryci, renciści z kręgu przedstawicieli oświaty, służby zdrowia, samorządu, rolnictwa, radni, sołtysi, przedstawiciele organizacji pozarządowych działających w różnych obszarach społecznych, jak również aktywni seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Dziennego Domu Senior +, Ośrodka Wsparcia z Przemykowa i z Koszyc wraz z opiekunami.

Uroczyste spotkanie poprowadziła Pani Wiesława Niedziela Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Koszycach. Przywitała uczestników spotkania oraz Wójta Gminy Koszyce prosząc go o zabranie głosu. Wójt przywitał zebranych gości - seniorów naszej Gminy, radnego województwa małopolskiego Pana Wojciecha Skuchę oraz przedstawicieli miasta partnerskiego Derecske z Węgier. Wójt wskazał na szczególny charakter tej uroczystości, która wpisuje się w promowanie społeczeństwa obywatelskiego w naszej gminie.

Spotkanie umilił koncert Orkiestry Salonowej Belcanto wraz z solistką Agnieszką Zabrzeską. Występ był dużym doznaniem artystycznym za sprawą solistki i orkiestry, która zaprezentowała przepiękny repertuar arii operetkowych i znanych przebojów musicalowych.

Uroczystość miała podniosły, ale również miły i rodzinny charakter dzięki przepięknej oprawie wizualnej sali, wykonanej przez nauczycieli i uczniów Centrum Oświatowego w Koszycach. Poczęstunek dla uczestników spotkania przygotowała Koszycka Spółdzielnia Socjalna.

Dziękujemy wszystkim za udział. Wyrażamy swoje zadowolenie z faktu niesłabnącego zainteresowania gminnymi inicjatywami kierowanymi do Seniorów.

Zdjęcia

 

Szukaj

WYBORY 2018

Wybory Samorządowe 2018

 

 

 

 

 

Słowniczek Wyborczy

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Biuro Obsługi Petenta

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl