BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1393
mod_vvisit_counterWczoraj3489
mod_vvisit_counterW tym tygodniu8396
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień9349
mod_vvisit_counterObecny miesiąc49236
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc80305
mod_vvisit_counterŁącznie2695439

Online (20 minut temu): 50
Twój IP: 54.226.179.247
,
Dzisiaj: Sty 23, 2018
Podsumowanie XVI nadzwyczajnej Sesji Rady Gminy Koszyce PDF Drukuj Email

W dniu 30 października odbyła się XVI nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Koszyce, w której uczestniczyło 14 radnych. Po otwarciu i stwierdzeniu prawomocności obrad przyjęto protokół z XV Sesji Rady Gminy. Rada Gminy Koszyce jednogłośnie podjęła uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie Gminy Koszyce do projektu „PARTNERSKI PROJEKT BUDOWY INSTALACJI ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII DLA GMIN WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO”.

W związku z możliwością pozyskania dofinansowania na instalację odnawialnych źródeł energii, Gmina Koszyce przystępuje do projektu partnerskiego obejmującego 32 gminy z 9 powiatów województwa małopolskiego. Liderem projektu jest Gmina Kocmyrzów-Luborzyca. W dniu 6 listopada 2017 roku zostanie podpisana umowa partnerska o współpracy. Szacowana liczba instalacji w całym projekcie to 2655, w tym 29 instalacji u mieszkańców gminy Koszyce, którzy zgłosili się do projektu. Podjęcie współpracy partnerskiej z innymi gminami, ma na celu zwiększenie szans na otrzymanie dofinansowania. Nabór projektów odbywa się w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 4 OŚ PRIORYTETOWA REGIONALNA POLITYKA ENERGETYCZNA, Działanie 4.1 ZWIĘKSZENIE WYKORZYSTANIA ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII, Poddziałanie 4.1.1 Rozwój infrastruktury produkcji energii ze źródeł odnawialnych.

Podczas obrad sesji radni głównie zgłosili wnioski dotyczące remontu dróg gminnych i powiatowych.

 

 

Szukaj

Biuro Obsługi Petenta

Formularze do pobrania

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl