BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj221
mod_vvisit_counterWczoraj3990
mod_vvisit_counterW tym tygodniu19962
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień22373
mod_vvisit_counterObecny miesiąc57048
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc81613
mod_vvisit_counterŁącznie2522197

Online (20 minut temu): 45
Twój IP: 54.224.168.206
,
Dzisiaj: Lis 18, 2017
Uroczysta akademia w Muzeum z okazji 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości PDF Drukuj Email

12 listopada 2017r. w Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha w Koszycach odbyła się uroczysta akademia poświęcona 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Po krótkim wprowadzeniu i powitaniu gości przez Dyrektora Muzeum odbyła się część artystyczna.

Na początek, krótko w recytacjach i śpiewie wystąpili laureaci konkursów o tematyce niepodległościowej – recytatorskiego i muzycznego organizowanych przez Muzeum. Następnie odbył się koncert artystów scen śląskich w którym wystąpili: Agnieszka Bochenek-Osiecka – sopran, Mariola Płazak-Ścibich – sopran, Rafał Majzner – tenor. Artystom akompaniowali - Wanda Dudek-Kołodziejczyk na fortepianie oraz Ireneusz Osiecki na akordeonie. W pierwszej części koncertu artyści wykonali znane pieśni patriotyczne włączając do wspólnego śpiewania publiczność. Drugą część koncertu wypełniły popularne utwory operetkowe oraz znane i lubiane pieśni wykonywane niegdyś przez Jana Kiepurę. Artystom udało się wciągnąć do wspólnej zabawy publiczność, która bardzo licznie przybyła na uroczystość. Konferansjerkę prowadziła Pani Beata Niebylicka.

Zdjęcia

 

 

 

Szukaj

KSAG

Koszycka Strefa Aktywności Gospodarczej

Biuro Obsługi Petenta

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl