BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1396
mod_vvisit_counterWczoraj3489
mod_vvisit_counterW tym tygodniu8399
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień9349
mod_vvisit_counterObecny miesiąc49239
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc80305
mod_vvisit_counterŁącznie2695442

Online (20 minut temu): 52
Twój IP: 54.226.179.247
,
Dzisiaj: Sty 23, 2018
Uroczysta akademia w Muzeum z okazji 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości PDF Drukuj Email

12 listopada 2017r. w Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha w Koszycach odbyła się uroczysta akademia poświęcona 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Po krótkim wprowadzeniu i powitaniu gości przez Dyrektora Muzeum odbyła się część artystyczna.

Na początek, krótko w recytacjach i śpiewie wystąpili laureaci konkursów o tematyce niepodległościowej – recytatorskiego i muzycznego organizowanych przez Muzeum. Następnie odbył się koncert artystów scen śląskich w którym wystąpili: Agnieszka Bochenek-Osiecka – sopran, Mariola Płazak-Ścibich – sopran, Rafał Majzner – tenor. Artystom akompaniowali - Wanda Dudek-Kołodziejczyk na fortepianie oraz Ireneusz Osiecki na akordeonie. W pierwszej części koncertu artyści wykonali znane pieśni patriotyczne włączając do wspólnego śpiewania publiczność. Drugą część koncertu wypełniły popularne utwory operetkowe oraz znane i lubiane pieśni wykonywane niegdyś przez Jana Kiepurę. Artystom udało się wciągnąć do wspólnej zabawy publiczność, która bardzo licznie przybyła na uroczystość. Konferansjerkę prowadziła Pani Beata Niebylicka.

Zdjęcia

 

 

 

Szukaj

Biuro Obsługi Petenta

Formularze do pobrania

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl