BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj44
mod_vvisit_counterWczoraj784
mod_vvisit_counterW tym tygodniu5726
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień16312
mod_vvisit_counterObecny miesiąc30079
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc79463
mod_vvisit_counterŁącznie3553331

Online (20 minut temu): 11
Twój IP: 54.83.93.85
,
Dzisiaj: Sty 16, 2019
Samorządowy Punkt Przedszkolny w Książnicach Wielkich PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 stycznia 2018 11:54

Projekt nr RPMP.10.01.02-12-084/17 realizowany przez Gminę Koszyce w ramach naboru RPMP.10.01.02-IP.01-12-088/16. Projekt realizowany w ramach Osi Priorytetowej 10. Wiedza i Kompetencje Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego poddziałanie 10.1.2 Wychowanie przedszkolne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2010

Projekt ma na celu zwiększenie liczby miejsc wychowania przedszkolnego oraz rozszerzenie oferty edukacyjnej poprzez utworzenie Samorządowego Punktu Przedszkolnego w Książnicach Wielkich. Wsparciem w okresie realizacji projektu zostanie objętych 16 osób, w tym: 15 dzieci w wieku przedszkolnym - uczniów Samorządowego Punktu Przedszkolnego w Książnicach Wielkich (woj. małopolskie) oraz 1 nauczycielka zatrudniona w Samorządowym Punkcie Przedszkolnym w Książnicach Wielkich (woj. małopolskie). Projekt skierowany do osób fizycznych mieszkających w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i/lub pracujących i/lub uczących się na terenie woj. małopolskiego. Przewidziane w ramach projektu wsparcie będzie realizowane w oparciu o standardy określone w dokumentacji konkursowej. Udział w projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY. Wszelkie wydatki związane z udziałem w projekcie ponoszone są ze środków projektu. Całkowita wartość realizowanego Projektu wynosi 185 600 zł. Dofinansowanie UE wynosi 157 760 zł.

Ogłaszamy rekrutację do projektu w terminie od 8 stycznia 2018 do 26 stycznia 2018 roku. Zebranie z rodzicami dzieci chętnych do uczestnictwa w projekcie zapraszamy na zebranie które odbędzie się 12 stycznia 2018 roku o godzinie 16.00 w Szkole podstawowej w Książnicach Wielkich.

 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Biuro Obsługi Petenta

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl