BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2757
mod_vvisit_counterWczoraj3675
mod_vvisit_counterW tym tygodniu13497
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień25121
mod_vvisit_counterObecny miesiąc65268
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc72997
mod_vvisit_counterŁącznie3509057

Online (20 minut temu): 66
Twój IP: 54.236.234.60
,
Dzisiaj: Gru 19, 2018
Prace adaptacyjne w Świetlicy Środowiskowo – Socjoterapeutycznej w Przemykowie PDF Drukuj Email
środa, 28 marca 2018 10:50

W związku z realizacją przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Koszycach Projektu pod nazwą Świetlica Środowiskowo – Socjoterapeutyczna „AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014- 2020, oś Priorytetowa 9. Region spójny społecznie, Działanie 9.2, Poddziałanie 9.2.1, wykonywane są prace adaptacyjne we wszystkich pomieszczeniach byłego budynku Domu Kultury w Przemykowie. Umowa na adaptację pomieszczeń została podpisana 19 lutego 2018 roku z firmą JAWOR Usługi Remontowo – Budowlane w Brzesku, ul. Solskiego 9, 32 – 800 Brzesko.

Zrealizowane prace adaptacyjne pozwolą na bezpieczne użytkowanie przez dzieci/młodzież i ich rodziny jak również kadrę placówki pomieszczeń świetlicy podczas zajęć , warsztatów.

Wszelkie prace wykonywane są zgodnie z normami, przepisami BHP a użyte materiały posiadają stosowne atesty, certyfikaty, świadectwa. Na potrzeby placówki przekazane w użytkowanie zostanie 5 pomieszczeń w których powstaną sale dla starszych dzieci/młodzieży, sala dla dzieci młodszych, sala sportowa, sala na potrzeby spotkań indywidualnych oraz personelu placówki, sala z przeznaczeniem na szatnię i łazienki, które zostaną dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Łączna powierzchnia wszystkich pomieszczeń wynosi 650 m2. Wszystkie pomieszczenia placówki dostosowane zostaną do potrzeb osób z różną niepełnosprawnością.

Głównym zadaniem prac adaptacyjnych jest dostosowanie pomieszczeń do bezpiecznego, zgodnego ze standardami użytkowania przez dzieci i młodzież.

We współczesnym systemie wychowania, świetlica jest placówką opiekuńczo wychowawczą prowadzącą zorganizowaną działalność w celu racjonalnego wykorzystywania czasu wolnego dzieci i młodzieży a jednocześnie spełniająca 3 podstawowe funkcje:

- opiekuńczą

- wychowawczą

- społeczną.

Uczestnicy projektu będą mieli zapewnioną możliwość przebywania w placówce w dniach od poniedziałku do soboty w ilości 4 godziny dziennie również w wakacje i ferie zimowe.

 

Zdjęcia

 

 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Biuro Obsługi Petenta

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl