BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2894
mod_vvisit_counterWczoraj3046
mod_vvisit_counterW tym tygodniu8759
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień18251
mod_vvisit_counterObecny miesiąc35379
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc111925
mod_vvisit_counterŁącznie3406171

Online (20 minut temu): 33
Twój IP: 54.226.209.201
,
Dzisiaj: Lis 13, 2018
"E.O.CENOMA" zaprasza na bezpłatne szkolenie dla potencjalnych beneficjentów PDF Drukuj Email
środa, 02 maja 2018 20:14

W ramach przeprowadzanego naboru w zakresie podejmowania działalności gospodarczej, Nadwiślańska Grupa Działania "E.O.CENOMA" zaprasza na bezpłatne szkolenie dla potencjalnych beneficjentów, chcących wziąć udział w naborze z obszaru gmin członkowskich tj: Rzezawa, Drwinia, Koszyce, Nowe Brzesko, Kazimierza Wielka, Szczurowa, Bochnia. Szkolenie będzie dotyczyć ,,Zasad wypełniania dokumentacji aplikacyjnej i rozliczeniowej w ramach podziałania ,,Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" i odbędzie się dnia 8 maja 2018 r. (tj. wtorek) od godz. 8:45 do godz. 16:45 w siedzibie Nadwiślańskiej Grupy Działania ,,E.O.CENOMA", tj. ul. Rynek 4 w Szczurowej. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez pana Piotra Foszcza.

Osoby chcące wziąć udział w szkoleniu powinni przesłać załączony formularz zgłoszeniowy drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub za pośrednictwem faxu, pod nr (14) 671 40 70, bądź dostarczyć osobiście do biura LGD wypełniony formularz, w terminie do 4 maja 2018 roku. do godz. 14:00.

 

Szukaj

WYBORY 2018

Wybory Samorządowe 2018

 

 

 

 

 

Słowniczek Wyborczy

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Biuro Obsługi Petenta

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl