BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj343
mod_vvisit_counterWczoraj2562
mod_vvisit_counterW tym tygodniu11619
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień24268
mod_vvisit_counterObecny miesiąc59947
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc63567
mod_vvisit_counterŁącznie2963914

Online (20 minut temu): 34
Twój IP: 54.224.151.24
,
Dzisiaj: Maj 24, 2018
Ogłoszenie o wyborze uczestników projektu pn. Świetlica Środowiskowo – Socjoterapeutyczna „ROZWÓJ I AKTYWNOŚĆ” PDF Drukuj Email
czwartek, 10 maja 2018 13:10

Ogłoszenie o wyborze uczestników projektu pn. Świetlica Środowiskowo – Socjoterapeutyczna „ROZWÓJ I AKTYWNOŚĆ” nr RPMP.09.02.01-12-0340/17 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020.

W ramach projektu pn. Świetlica Środowiskowo – Socjoterapeutyczna „ROZWÓJ I AKTYWNOŚĆ” dnia 9 maj 2018 roku została wyłoniona lista uczestników projektu według kryteriów zawartych w regulaminie naboru i uczestnictwa projektu pn. Świetlica Środowiskowo – Socjoterapeutyczna „ROZWÓJ I AKTYWNOŚĆ” przez Komisję rekrutacyjną w składzie p. Anna Król – Dyrektor szkoły, p. Katarzyna Lipińska – Krupa - psycholog szkolny, p. Wiesława Niedziela - Kierownik OPS-u, p. Urszula Grzybowska – pracownik socjalny, p. Małgorzata Bakowska - pracownik socjalny.

Wyłoniono 30 uczestników w wieku od 4 do 16 roku życia. Uczestnicy zostaną poinformowani osobiście o wyborze.

Placówka wsparcia dziennego – świetlica w Przemykowie działa jako forma pomocy dla mieszkańców gminy – dzieci, młodzieży i ich rodzin. W ramach funkcjonowania placówki będą prowadzone zajęcia mające na celu wspieranie rozwoju dzieci, budowanie pozytywnej samooceny, poprawę ich funkcjonowania w życiu społecznym i szkolnym, animowanie czasu wolnego, a także umożliwiające udział w zajęciach rozwijających ich zainteresowania.

Dzięki placówce dzieci i młodzież będą mogli prawidłowo i efektywnie wykorzystać swój wolny czas. Działania profilaktyczne przyczynią się do prawidłowego funkcjonowania w rodzinie, szkole i społeczeństwie, zwiększą świadomość i wiedzę wśród całych rodzin nt. poszukiwania pomocy i rozwiązań w trudnych sytuacjach życiowych.

 

Zdjęcia

 

Szukaj

KSAG

Koszycka Strefa Aktywności Gospodarczej

Biuro Obsługi Petenta

Formularze do pobrania

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl