BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2689
mod_vvisit_counterWczoraj3675
mod_vvisit_counterW tym tygodniu13429
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień25121
mod_vvisit_counterObecny miesiąc65200
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc72997
mod_vvisit_counterŁącznie3508989

Online (20 minut temu): 75
Twój IP: 54.236.234.60
,
Dzisiaj: Gru 19, 2018
Świetlica Środowiskowo - Socjoterapeutyczna "ROZWÓJ I AKTYWNOŚĆ" w Przemykowie PDF Drukuj Email
piątek, 25 maja 2018 13:57

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Koszycach w ramach Projektu pod nazwą Świetlica Środowiskowo – Socjoterapeutyczna „AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014- 2020, oś Priorytetowa 9. Region spójny społecznie, Działanie 9.2, Poddziałanie 9.2.1 uprzejmie poinformuje ,iż w poniedziałek 21 maja 2018 r. w Domu Kultury w Przemykowie , gm. Koszyce miało miejsce pierwsze spotkanie w nowopowstałej placówce wsparcia dziennego – oczekiwanej przez wszystkich szczególnie przez najmłodszych mieszkańców - świetlicy Środowiskowo - Socjoterapeutycznej "ROZWÓJ I AKTYWNOŚĆ". Spotkanie miało charakter integracyjno-zapoznawczy.

Zajęcia w placówce odbywają się w dwóch grupach wiekowych ( młodsze i starsze dzieci ). Placówka funkcjonuje od poniedziałku do soboty, 4 godziny dziennie w tym w wakacje i ferie. Świetlica dysponuje 30 miejscami dla dzieci/młodzieży z terenu gminy Koszyce w wieku szkolnym - do 18 roku życia. Działania ukierunkowane są również na najbliższe otoczenie uczestników projektu – rodzice, rodzin. W ramach projektu realizowane będą zadania takie jak:

- wsparcie w formie dożywiania dla uczestników; dowóz dzieci i młodzieży do placówki; zajęcia w formie kompensacji braków w nauce, nauka języka angielskiego, nauka umiejętności informatycznych, warsztaty: profilaktyki uzależnień, sportowo – rekreacyjnych, plastyczno – techniczne oraz zajęcia rewalidacyjno - socjoterapeutyczne. Część działań dedykowanych będzie dla całych rodzin m.in. warsztaty z psychologiem, spotkania integracyjne.

 

Zdjęcia

 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Biuro Obsługi Petenta

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl