BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1142
mod_vvisit_counterWczoraj2589
mod_vvisit_counterW tym tygodniu11297
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień18824
mod_vvisit_counterObecny miesiąc56386
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc75228
mod_vvisit_counterŁącznie5903287

Online (20 minut temu): 33
Twój IP: 18.208.202.194
,
Dzisiaj: Wrz 24, 2020
Święto szkoły PDF Drukuj Email
wtorek, 01 czerwca 2010 08:35

29 maja W Centrum Oświatowym w Koszycach odbyły się uroczystości poświęcone rocznicom nadania imienia Kornela Makuszyńskiego Szkole Podstawowej w Koszycach i imienia Stanisława Wyspiańskiego koszyckiemu Gimnazjum.

 Uczniowie Centrum Oświatowego jak również zaproszeni goście mieli okazję podziwiać wspaniałe widowisko artystyczne w wykonaniu przedstawicieli wszystkich grup wiekowych uczniów. Prezentowali się laureaci konkursu małych form artystycznych, wystąpiły zespoły wokalne i taneczne. Uczniowie przypomnieli najważniejsze wydarzenia z życia szkoły. Jak zwykle duży aplauz wywołał występ Szkolnego Klubu Europejskiego METRO, który zaprezentował różnorodne tańce począwszy od dostojnego poloneza a skończywszy na fragmentach znanych musicali. Szkolne święto było okazją do podsumowania różnorodnych konkursów i nagrodzenia ich laureatów. Podsumowana została też realizacja działań prowadzonych w ramach projektów: „Być jak Kopernik” i „Równy start w przyszłość”.

Cała uroczystość odbywała się w specjalnie przygotowanej scenografii, którą dopełniała wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów. Prace te można było kupić, a dochód z nich przeznaczono dla dzieci z rodzin, które ucierpiały na skutek powodzi. Do powodzi nawiązał także zabierając głos Wójt Gminy Koszyce - Stanisław Rybak. Przedstawił sytuację w jakiej po powodzi znalazła się gmina, szacunkowy bilans strat. Zaapelował do nauczycieli aby jak najwięcej rozmawiać z dziećmi na ten temat, uczyć je wrażliwości na ludzkie nieszczęścia, umiejętności pomagania innym w trudnych sytuacjach i postępowania w obliczu zagrożeń.

 

 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Formularze do pobrania

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl