BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj25
mod_vvisit_counterWczoraj784
mod_vvisit_counterW tym tygodniu8704
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień15482
mod_vvisit_counterObecny miesiąc30060
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc79463
mod_vvisit_counterŁącznie3553312

Online (20 minut temu): 9
Twój IP: 54.83.93.85
,
Dzisiaj: Sty 16, 2019
Spotkanie z mieszkańcami "Czyste Powietrze" - dofinansowanie PDF Drukuj Email
piątek, 14 września 2018 08:53

Ministerstwo Środowiska rozpoczęło cykl spotkań w gminach dotyczący realizacji Programu priorytetowego „Czyste Powietrze”. Spotkania z mieszkańcami będą prowadzone na terenie całego kraju. Resort chce poinformować jak prawidłowo ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynku oraz wymianę przestarzałych źródeł ciepła.

Podstawowym celem Programu jest poprawa efektywności energetycznej istniejących zasobów mieszkalnych budownictwa jednorodzinnego oraz zdecydowane zmniejszenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery z funkcjonujących i nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Inicjatywna skierowana jest w szczególności do osób fizycznych: właścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych bądź realizujących plan budowy jednorodzinnego budynku mieszkalnego - wsparcie finansowe gruntownej termomodernizacji budynku oraz wymiany lub zakupu i montażu niskoemisyjnych źródeł ciepła.

Organizowane spotkania są BEZPŁATNE dla wszystkich mieszkańców gminy i mają na celu przekazanie precyzyjnych informacji uczestnikom spotkania, w jaki sposób można uzyskać środki z Programu priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Ministerstwo Środowiska, zgodnie z poniższym listem intencyjnym Ministra Henryka Kowalczyka, zleciło organizację spotkań firmie BERM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. SPOTKANIE W GMINIE KOSZYCE JEST ORGANIZOWANE W DNIU 18 września 2018 r. (wtorek) o godz. 18.00 w Sali MUZEUM ZIEMI KOSZYCKIEJ

ZAPRASZAMY

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Spotkanie czyste powietrze.docx)Spotkanie czyste powietrze.docx63 Kb
 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Biuro Obsługi Petenta

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl