BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj556
mod_vvisit_counterWczoraj3187
mod_vvisit_counterW tym tygodniu556
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień29395
mod_vvisit_counterObecny miesiąc65272
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc81292
mod_vvisit_counterŁącznie3669816

Online (20 minut temu): 57
Twój IP: 34.203.28.212
,
Dzisiaj: Lut 17, 2019
Święto Seniorów w Gminie Koszyce PDF Drukuj Email
wtorek, 02 października 2018 11:25

W dniu 30 września 2018 roku świętowany był Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, podczas uroczystego spotkania organizowanego z inicjatywy Wójta Gminy Koszyce Stanisława Rybaka w Centrum Oświatowym w Koszycach.

W spotkaniu wzięli udział Seniorzy z naszej Gminy, emeryci, renciści z kręgu przedstawicieli oświaty, służby zdrowia, samorządu, rolnictwa, radni, sołtysi, przedstawiciele organizacji pozarządowych działających w różnych obszarach społecznych, prof. Czesław Dźwigaj z małżonką - autor pomnika Królowej Elżbiety, jak również aktywni seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Dziennego Domu Senior +, Ośrodka Wsparcia z Przemykowa i Książnic Wielkich i wraz z opiekunami.

W uroczystym przywitaniu uczestników spotkania głos zabrał Wójt Gminy Koszyce, który przywitał zebranych gości i wskazał na szczególny charakter tej uroczystości, która wpisuje się w promowanie społeczeństwa obywatelskiego w naszej gminie. W uroczystości wziął udział również burmistrz Derecske - Bakó István, który powitał gości i złożył wszystkim Seniorom życzenia z okazji ich święta. Spotkanie umilił występ Jacka Wójcickiego – aktora, wszechstronnie uzdolnionego śpiewaka, który przy kameralnym akompaniamencie skrzypiec zachwycił wszystkich swoim śpiewem zabierając w podróż muzyczną po świecie. Uroczystość miała podniosły charakter , ale również i rodzinny dzięki przepięknej oprawie wizualnej sali, wykonanej przez nauczycieli i uczniów Centrum Oświatowego w Koszycach. Poczęstunek dla uczestników spotkania przygotowała Koszycka Spółdzielnia Socjalna. Dziękujemy wszystkim za udział i wyrażamy swoje zadowolenie z faktu na zainteresowanie gminnymi inicjatywami kierowanymi do Seniorów.

 

Zdjęcia

 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Biuro Obsługi Klienta

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl