BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj782
mod_vvisit_counterWczoraj2260
mod_vvisit_counterW tym tygodniu5680
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień16312
mod_vvisit_counterObecny miesiąc30033
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc79463
mod_vvisit_counterŁącznie3553285

Online (20 minut temu): 19
Twój IP: 54.83.93.85
,
Dzisiaj: Sty 15, 2019
Oczyszczacze powietrza dla najmłodszych dzieci PDF Drukuj Email
piątek, 12 października 2018 12:01

Placówki oświatowe z terenu Gminy Koszyce wzbogaciły się o nowoczesne oczyszczacze powietrza, które będą zapewniały czyste powietrze w salach przedszkolnych i oddziałach przedszkolnych. Oczyszczacze powietrza przekazał Marszałek Województwa Małopolskiego. Nieodpłatnie otrzymały je wraz z materiałami informacyjno – edukacyjnymi: Przedszkole Samorządowe w Koszycach, Samorządowy Punkt Przedszkolny w Książnicach Wielkich, oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Książnicach Wielkich oraz w Koszycach

10 października 2018 r. w ramach projektu powyższe placówki przeprowadziły uroczystą akcję edukacyjną dotyczącą zanieczyszczenia i ochrony powietrza z udziałem podopiecznych. Do udziału w akcji edukacyjnej zostali zaproszeni również rodzice, a najmłodsi podczas zabaw uczyli się jak dbać o czyste powietrze.

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Zdjęcia

 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Biuro Obsługi Petenta

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl