BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1218
mod_vvisit_counterWczoraj1700
mod_vvisit_counterW tym tygodniu5967
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień15070
mod_vvisit_counterObecny miesiąc72210
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc71750
mod_vvisit_counterŁącznie5990861

Online (20 minut temu): 15
Twój IP: 18.215.62.41
,
Dzisiaj: Paź 28, 2020
Uczestnicy podróży „Szlakiem Jagiellońskim” w Koszycach PDF Drukuj Email
sobota, 03 lipca 2010 11:42

27 czerwca Koszyce gościły członków Stowarzyszenia „Szlak Jagielloński” uczestników podróży promocyjnej: Lublin – Sandomierz – Nowy Korczyn – Koszyce – Wawrzeńczyce – Igołomia – Kraków – Podolany – Święty Krzyż – Lublin – Ostrów Lubelski – Parczew – Przewłoka – Piszczac – Wilno – Bielsk Podlaski – Mielnik – Międzyrzec Podlaski – Lublin.

Uczestnicy przejazdu na wraz Prezesem Stowarzyszenia Panem Januszem Kopaczkiem zatrzymali się w Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha w Koszycach. Tam po wysłuchaniu i obejrzeniu prezentacji na temat koszyckiego muzeum oraz zwiedzeniu jego zbiorów odbyła się konferencja popularno naukowa na temat znaczenia dla średniowiecznej Polski drogi łączącej Kraków – stolicę Polski z Lulinem, Kijowem i Wilnem. Przy okazji dyskutowano o przebiegu szlaku po ziemi Koszyckiej. W tej kwestii jest jeszcze wiele tajemnic, choć w kilku dokumentach historycznych można spotkać wzmianki o Koszycach na tym historycznym trakcie. Tegoroczna podróż „Szlakiem Jagiellońskim” odbywa się dla upamiętnienia 600. rocznicy zwycięstwa grunwaldzkiego.

Zdjęcia

 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Formularze do pobrania

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl