BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj295
mod_vvisit_counterWczoraj2627
mod_vvisit_counterW tym tygodniu13119
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień17586
mod_vvisit_counterObecny miesiąc15580
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc76109
mod_vvisit_counterŁącznie5787253

Online (20 minut temu): 40
Twój IP: 35.169.107.85
,
Dzisiaj: Aug 07, 2020
Impreza podsumowująca projekt „ODKRYJMY TO RAZEM” PDF Print E-mail
Sunday, 22 August 2010 20:16

17 sierpnia w Centrum Oświatowym w Koszycach młodzież biorąca udział w projekcie polsko – francuskim pn. „ODKRYJMY TO RAZEM”, spotkała się aby podsumować projekt i zaprezentować to co wspólnie udało się osiągnąć. W spotkaniu wzięły udział władze gminy z Wójtem Stanisławem Rybakiem, radni, księża, nauczyciele, rodzice uczniów biorących udział w projekcie.

Dyrektor Centrum Oświatowego Pani Teresa Domogała szczegółowo omówiła zrealizowany w ramach projektu program, podziękowała Wójtowi Gminy – Stanisławowi Rybakowi za umożliwienie przeprowadzenie projektu, opiekunom Paniom: Annie Król, Katarzynie Malec i Bożenie Iwańskiej, które kierowały projektem, opiekunom z Francji oraz młodzieży uczestniczącej w projekcie.

Młodzież zaprezentowała przygotowany w ramach projektu program artystyczny, na który złożyły się wspólnie wykonane tańce: polonez, krakowiak, taniec nowoczesny, układy choreograficzne z elementami żonglerki a także piosenki w języku polskim i francuskim. Spotkaniu towarzyszyły wystawy: prac plastycznych wykonanych przez młodzież oraz zdjęcia obrazujące pracę Szkolnego Klubu Europejskiego METRO.

Na koniec goście z Francji otrzymali pamiątkowe gadżety oraz wydawnictwa albumowe promujące Małopolskę.

Zdjęcia

 

 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Formularze do pobrania

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl