BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj113
mod_vvisit_counterWczoraj2147
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9588
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień18414
mod_vvisit_counterObecny miesiąc30463
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc76109
mod_vvisit_counterŁącznie5802136

Online (20 minut temu): 27
Twój IP: 34.200.218.187
,
Dzisiaj: Aug 13, 2020
Program nauki języka angielskiego dla młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich – YOUNGSTER w Gminie Koszyce PDF Print E-mail
Thursday, 30 September 2010 07:06

W dniu 20 lipca 2010 roku została podpisana umowa pomiędzy Gminą Koszyce a Europejskim Funduszem Rozwoju Wsi Polskiej w Warszawie. Przedmiotem umowy jest wspólna realizacja programu wsparcia nauki języka angielskiego dla uczniów klas III Gimnazjum im. S. Wyspiańskiego w Koszycach w roku szkolnym 2010/2011. Celem programu jest wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży z terenów wiejskich poprzez przeprowadzenie dodatkowych lekcji języka angielskiego w ramach zajęć pozalekcyjnych. Zajęcia j. angielskiego są odpłatne dla uczniów w wysokości 5 zł/m-c. Pozyskane w ten sposób środki finansowe zostają przeznaczone na potrzeby szkoły, a zwłaszcza potrzeby tego programu (np. kopiowanie materiałów, zakup dodatkowych nagród, itp.).

Test plasujący  został przeprowadzony w miesiącu wrześniu. Uczniowie zostali podzieleni ostatecznie na 2 grupy wynikające ze stopnia zaawansowania znajomości języka angielskiego. W programie bierze udział 30 chętnych  uczniów klas III Gimnazjum w Koszycach. Zajęcia pozalekcyjne będą prowadzone w oparciu o podręczniki sfinansowane przez Fundusz i nieodpłatnie dostarczone przez Wydawnictwo Macmillan. Podręczniki te zostaną własnością szkoły co najmniej do czasu zakończenia nauki przez ucznia. Wraz z podręcznikami Szkoła otrzyma nieodpłatnie wyposażenie biblioteki szkolnej, obejmujące zestaw materiałów pomocnych w nauce języka angielskiego ( słowniki, readers¢y, płyty CD, DVD itp.)

Zajęcia pozalekcyjne będą  prowadzone przez dwóch nauczycieli Centrum Oświatowego w Koszycach: przez Panią Annę Kossoń i Panią Annę Król.

 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Formularze do pobrania

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl