BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj711
mod_vvisit_counterWczoraj2385
mod_vvisit_counterW tym tygodniu711
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień17983
mod_vvisit_counterObecny miesiąc15981
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc153501
mod_vvisit_counterŁącznie5639187

Online (20 minut temu): 42
Twój IP: 34.204.176.125
,
Dzisiaj: Jun 07, 2020
Nabór kandydatów do Miejskiej Rady Seniorów w Koszycach PDF Print E-mail
Thursday, 13 February 2020 13:10

Burmistrz Miasta i Gminy Koszyce ogłasza nabór kandydatów do Miejskiej Rady Seniorów w Koszycach. Celem działalności Miejskiej Rady Seniorów jako organu o charakterze konsultacyjnym, doradczym i inicjatywnym jest reprezentowanie seniorów zamieszkałych na terenie Gminy Koszyce. Rada powoływana jest na okres 4 letniej kadencji, w skład której wchodzi od 7 do 11 członków. Wszystkie osoby wchodzące w skład Miejskiej Rady Seniorów w Koszycach powinny mieć ukończone 60 lat.

Kandydatów do Rady można zgłaszać w terminie od 14 lutego 2020 r. do 16 marca 2020 r. do godz. 15:00. Podstawą kandydowania przedstawicieli podmiotów działających na rzecz osób starszych jest złożenie w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Koszyce w wyżej wymienionym terminie odpowiedniego  formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Koszyce w zakładce Aktualności. Formularz dostępny jest również w siedzibie tut. Urzędu ( sekretariat)

Formularz zgłoszeniowy powinien być podpisany zgodnie z zasadą reprezentacji wynikającą ze statutu lub innego aktu wewnętrznego regulującego zasady funkcjonowania danego podmiotu (formularz m.in. dla przedstawicieli organizacji pozarządowych) lub przez pierwszą osobę z listy poparcia kandydata ( formularz zgłaszany przez grupę inicjatywną)

Formularze zgłoszeniowe należy wysłać na adres: Urząd Miasta i Gminy Koszyce ul. Elżbiety Łokietkówny 14, 32-130 Koszyce lub złożyć osobiście w sekretariacie tut. Urzędu. Liczy się data wpływu do urzędu.

Zgłoszenia podlegają weryfikacji formalnej polegającej na sprawdzeniu kompletności i poprawności formularzy zgłoszeniowych.

Zgłoszenia złożone po terminie nie podlegają rozpatrzeniu.

W przypadku, gdy zgłoszenie nie spełnia warunków, Burmistrz wzywa do usunięcia braków w terminie 7 dni od dnia doręczenia stosownego wezwania. W przypadku nieusunięcia braków w terminie, zgłoszenie nie zostanie uwzględnione.

Informacji o naborze można uzyskać pod numerem telefonu; 41/3514048 w.21,

 

 

 

 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Formularze do pobrania

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl