BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1744
mod_vvisit_counterWczoraj2583
mod_vvisit_counterW tym tygodniu15004
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień15689
mod_vvisit_counterObecny miesiąc4327
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc68923
mod_vvisit_counterŁącznie7238965

Online (20 minut temu): 50
Twój IP: 34.239.147.7
,
Dzisiaj: Lip 02, 2022
Koronawirus - nowe wytyczne od 16 kwietnia - zasłanianie ust i nosa PDF Drukuj Email
środa, 15 kwietnia 2020 14:14

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z trudną sytuacją związaną z COVID-19 Urząd Miasta i Gminy Koszyce przypomina iż od czwartku, 16 kwietnia w całej Polsce konieczne będzie zasłanianie nosa i ust w przestrzeni publicznej. Możemy w tym celu użyć maseczki, którą można kupić albo zrobić samodzielnie. Na terenie gminy Koszyce istnieje kilka punktów w których mieszkańcy mogą zaopatrzyć się w tzw. „maseczki” jednokrotnego lub wielokrotnego użytku, a są to m.in. Apteki, a także podmioty gospodarcze wyspecjalizowane w branży krawiectwo np. Lidia Miernik - Lidia Atelier De Creation, lub Anna Grzybek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Kamila". Ponadto maseczki można kupić na stacjach paliw oraz punktach handlowych zlokalizowanych na terenie gminy.

W związku z panującym stanem epidemii przypominamy iż w dniu jutrzejszym zostanie przeprowadzona kolejna (już 4) akcja dezynfekcji przestrzeni publicznej polegająca na odkażaniu przystanków komunikacji zbiorowej oraz Rynku.

Wszelką korespondencje kierowaną do Urzędu Miasta i Gminy Koszyce mieszkańcy oraz klienci mogą wrzucić do urny znajdującej się przed głównym wejściem do budynku administracyjnego gminy, z pracownikami można kontaktować się telefonicznie.

Osobom starszym, samotnym i wymagającym wsparcia swoją pomoc oferuje Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Koszycach z którym można się skontaktować pod numerem tel. 413514048 wew.27 lub 663869558

 

 

Szukaj

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Pomoc Obywatelom Ukrainy

Pomoc Obywatelom Ukrainy

ePUAP

e_puap

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Formularze do pobrania

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl

aPUAP

e_puap

MKDNiS