BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj89
mod_vvisit_counterWczoraj2588
mod_vvisit_counterW tym tygodniu7186
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień15727
mod_vvisit_counterObecny miesiąc30125
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc72358
mod_vvisit_counterŁącznie5725689

Online (20 minut temu): 42
Twój IP: 3.226.97.214
,
Dzisiaj: Lip 14, 2020
Przedłużone konsultacje społeczne - Rozbudowa drogi krajowej nr 79 PDF Drukuj Email
wtorek, 26 maja 2020 13:30

Z uwagi na wnioski mieszkańców gminy Koszyce decyzją Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych Oddział w Krakowie konsultacje społeczne zostają przedłużone do dnia 8.06.2020r. dla inwestycji pn.:

Opracowanie kompleksowej dokumentacji do uzyskania decyzji ZRID dla zadania pn. „Rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku gr. woj. świętokrzyskiego – Kraków” w podziale na 3 części dla; Części 1 od km ok.292+493 do km ok.308+124 (długość ok. 15,63 km) zlokalizowanej na terenie powiatu proszowickiego w gminie Koszyce.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju oraz aktualne ograniczenia przedstawione przez Radę Ministrów, Ministerstwo Zdrowia oraz Główny Inspektorat Sanitarny w zakresie między innymi zakazu zgromadzeń i imprez do odwołania (dotyczy: organizowania zgromadzeń, spotkań, imprez czy zebrań) w dalszym ciągu konsultacje prowadzone są w sposób elektroniczny.

Wszystkie materiały informacyjno-konsultacyjne takie jak: prezentacja multimedialna, orientacja, plan zagospodarowania przestrzennego oraz ankieta jak również niezbędne informację dotyczące przebiegu konsultacji zamieszczone są na stronie internetowej http://dk79koszyce.pl/ z możliwością ich pobrania.

Wypełnione ankiety wyrażające opinię, uwagi i wnioski wobec przyjętych rozwiązań projektowych należy kierować drogą elektroniczną do Wykonawcy dokumentacji Projektowej tj. firmy IVIA S.A. na adres mailowy : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 08.06.2020r.

 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Formularze do pobrania

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl