BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj287
mod_vvisit_counterWczoraj2130
mod_vvisit_counterW tym tygodniu6094
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień12109
mod_vvisit_counterObecny miesiąc34279
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc53553
mod_vvisit_counterŁącznie6632554

Online (20 minut temu): 23
Twój IP: 3.238.132.225
,
Dzisiaj: Wrz 22, 2021
Informacja dotycząca możliwości składania wniosków o dożywianie dzieci w szkołach na rok szkolny 2020/2021 PDF Drukuj Email
środa, 19 sierpnia 2020 08:42

 

Miejski i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Koszycach przypomina o możliwości składania wniosków w sprawie przyznania pomocy w formie dożywiania dzieci w szkole i przedszkolu w ramach wieloletniego rządowego programu "Posiłek w szkole i w domu" na lata 2019-2023.

 

Pomoc w formie posiłku dzieci w szkole przysługuje rodzinom, w których dochód netto w przeliczeniu na osobę w rodzinie nie przekracza 150 % kryterium dochodowego na osobę w rodzinie tj. kwoty 792,00 zł.

Wraz z wnioskiem należy dostarczyć:

- dokumenty potwierdzające wysokość dochodu netto z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku (m.in. zaświadczenie lub oświadczenie o wysokości zarobków, odcinek renty lub emerytury, decyzja przyznająca rentę lub emeryturę, oświadczenie o wysokości dochodów z pracy dorywczej, itp.);

- nakaz płatniczy z 2020 r. potwierdzający wielkość gospodarstwa rolnego wraz z potwierdzenie opłacenia kwartalnej składki na ubezpieczenie w KRUS;

- dokumenty potwierdzające sytuację zdrowotną członków rodziny (m.in. zaświadczenie lekarskie, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, itp.);

- dokumenty potwierdzające wydatki rodziny (m.in. faktury na leki, raty kredytów, opłaty za energie elektryczną, wodę i kanalizację, itp.);

- oraz inne dokumenty świadczące o trudnej sytuacji rodziny.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację zagrożenia epidemiologicznego w związku z COVID-19, panującą na terenie naszego kraju zachęca się Państwa do składania wniosków w formie elektronicznej na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Natomiast wnioski w formie papierowej wraz z kompletem dokumentów należy składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta i Gminy Koszyce, parter, pokój nr 6. lub wrzucać do urny umieszczonej przy budynku Urzędu Miasta i Gminy Koszyce.