BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj212
mod_vvisit_counterWczoraj2130
mod_vvisit_counterW tym tygodniu6019
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień12109
mod_vvisit_counterObecny miesiąc34204
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc53553
mod_vvisit_counterŁącznie6632479

Online (20 minut temu): 37
Twój IP: 3.238.132.225
,
Dzisiaj: Wrz 22, 2021
Poszukiwani kandydaci do pełnienia funkcji rodziny zastępczej PDF Drukuj Email
wtorek, 13 października 2020 14:10

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach, poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej dla dzieci pozbawionych władzy rodzicielskiej.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach, prowadzi nabór kandydatów na rodziców zastępczych, którzy gotowi są podjąć opieki nad pokrzywdzonymi przez los dziećmi. Osoby, które wyrażają chęć pomocy dzieciom, wezmą udział w profesjonalnym szkoleniu podczas którego zdobędą wiedzą i umiejętności do pracy z dziećmi, uzyskują informacje o prawnych regulacjach dotyczących pieczy zastępczej, pogłębią wiedzę z zakresu pedagogiki i psychologii dziecka, zwiększają umiejętności opiekuńcze i wychowawcze oraz umiejętności rozwiązywania trudnych i konfliktowych sytuacji. Kandydaci odbywają również praktyki w rodzinie zastępczej lub w rodzinnym domu dziecka oraz poznają inne rodziny zastępcze.

Szczegółowe informacje na temat rodzinnej opieki zastępczej, warunków, jakie zobowiązani są spełniać kandydaci oraz informacji na temat szkolenia, udzielają pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach.

Dane do kontaktu: 012 386-22-24, 517-892-666.