BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2063
mod_vvisit_counterWczoraj1935
mod_vvisit_counterW tym tygodniu11800
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień12986
mod_vvisit_counterObecny miesiąc39654
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc52494
mod_vvisit_counterŁącznie6690423

Online (20 minut temu): 32
Twój IP: 3.80.3.192
,
Dzisiaj: Paź 21, 2021
Ważne informacje dotyczące Powszechnego Spisu Rolnego 2020 PDF Drukuj Email
środa, 14 października 2020 07:12

Zgodnie z decyzją Zastępcy Generalnego Komisarza Spisowego, od 10 października istnieje możliwość przeprowadzenia spisu rolnego przez rachmistrzów w formie wywiadów bezpośrednich z zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa.

• Spis metodą wywiadu bezpośredniego może być prowadzony przez rachmistrza pod warunkiem zachowania standardowych zaleceń sanitarnych zgodnie                z aktualnymi przepisami prawa.

• Rachmistrzowie będą bezwzględnie dbać o zachowanie dystansu społecznego,       a także realizować obowiązek zakrywania ust i nosa podczas pracy                        z respondentami. Jeśli to możliwe, wywiady przeprowadza się w terenie otwartym.

• Jeśli rachmistrz wybierze opcję spisu telefonicznego, zadzwoni do rolnika              z numeru: 22 279 99 99 lub 22 666 66 62.

• Jeżeli respondent ze względu na sytuację epidemiczną wyraża obawę przed bezpośrednim kontaktem, powinien podać rachmistrzowi numer telefonu i termin,    w którym można przeprowadzić wywiad przez telefon.

• Wywiad bezpośredni nie może być prowadzony z użytkownikami gospodarstw rolnych objętymi kwarantanną i izolacją domową. W przypadku gdy rachmistrz pozyska informację, że użytkownik gospodarstwa rolnego jest objęty kwarantanną lub izolacją domową, wywiad musi być przeprowadzony przez telefon.

• Każdy rachmistrz posiada imienną legitymację ze zdjęciem. Rolnik może sprawdzić tożsamość rachmistrza na stronie rachmistrz.stat.gov.pl oraz pod numerem infolinii spisowej 22 279 99 99. Więcej informacji na stronie internetowej spisu rolnego.