BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2014
mod_vvisit_counterWczoraj1935
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9862
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień13120
mod_vvisit_counterObecny miesiąc39605
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc52494
mod_vvisit_counterŁącznie6690374

Online (20 minut temu): 43
Twój IP: 3.80.3.192
,
Dzisiaj: Paź 21, 2021
Konkurs związany z Powszechnym Spisem Rolnym 2020 – „Aktywni rolnicy w Małopolsce” PDF Drukuj Email
piątek, 06 listopada 2020 12:03

Do 20 listopada br. trwa kolejny konkurs związany z Powszechnym Spisem Rolnym 2020 – „Aktywni rolnicy w Małopolsce”, którego organizatorem jest Urząd Statystyczny w Krakowie. Rolnicy poprzez udział w spisie rolnym dają możliwość promocji swojej gminy. Do nagrody zostanie wytypowana gmina o najwyższym udziale spisanych gospodarstw w dniu 20 listopada.

Nagrodą w konkursie będzie artykuł o gminie, który oprócz podkreślenia zaangażowania mieszkańców w spis rolny, będzie zawierał ogólne informacje o gminie, jej walorach turystycznych i inwestycyjnych, krótki wywiad z włodarzami gmin. Artykuł zostanie opublikowany w prasie drukowanej oraz na portalu internetowym. Dodatkowo o zwycięskiej gminie powstanie krótki film, który zostanie zaprezentowany w mediach społecznościowych Urzędu Statystycznego w Krakowie (Facebook, Twitter, YouTube).

Spiszmy się, jak na rolników przystało!