BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2045
mod_vvisit_counterWczoraj1935
mod_vvisit_counterW tym tygodniu11782
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień12986
mod_vvisit_counterObecny miesiąc39636
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc52494
mod_vvisit_counterŁącznie6690405

Online (20 minut temu): 31
Twój IP: 3.80.3.192
,
Dzisiaj: Paź 21, 2021
Konkurs Prezesa GUS na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu PDF Drukuj Email
środa, 18 listopada 2020 15:55

Uprzejmie informujemy o możliwości wzięcia udziału w konkursie Prezesa GUS na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu. Konkurs adresowany jest do gmin, w których użytkownicy gospodarstw rolnych dokonają samospisu internetowego w okresie od 1 września do 30 listopada 2020 r. za pośrednictwem interaktywnej aplikacji dostępnej na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego www.spisrolny.gov.pl

Zwycięzcom konkursu, tj. pięciu gminom w każdym województwie, które uzyskają najwyższą wartość wskaźnika samospisu internetowego, zostaną przyznane nagrody rzeczowe w postaci sprzętu elektronicznego. Dodatkowo komitet konkursowy w województwie będzie mógł przyznać nagrodę specjalną Prezesa GUS. Nagroda przeznaczona jest dla gminy najbardziej zaangażowanej we współpracę z Urzędem Statystycznym i promocję spisu rolnego, gdzie brane są pod uwagę wszystkie działania obejmujące okres od początku do końca trwania PSR 2020.