BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2008
mod_vvisit_counterWczoraj1935
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9856
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień13120
mod_vvisit_counterObecny miesiąc39599
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc52494
mod_vvisit_counterŁącznie6690368

Online (20 minut temu): 42
Twój IP: 3.80.3.192
,
Dzisiaj: Paź 21, 2021
Konkurs na najpopularniejsze nagranie przedszkolaków promujące Powszechny Spis Rolny 2020 PDF Drukuj Email
wtorek, 24 listopada 2020 09:36

Właśnie dobiegł końca konkurs promujący Powszechny Spis Rolny 2020 wśród najmłodszych dzieci pt. „Rymowanki dla rolników”.

W imieniu własnym oraz Wojewódzkiego Biura Spisowego w Krakowie dziękujemy wszystkim grupom przedszkolnym za udział w konkursie. Dziękujemy dzieciom za wykonanie pięknych wierszy i piosenek oraz za czas poświęcony na ich przygotowanie. Dziękujemy także opiekunom grup za pomoc i zaangażowanie przy wykonaniu tych niezwykłych prac na rzecz konkursu.

Ze względu na rekordową liczbę nagrań które wpłynęły, Urząd Statyczny w Krakowie postanowił przyznać dodatkową nagrodę, organizując na  Facebooku Urzędu Statystycznego w Krakowie konkurs na najpopularniejsze nagranie. Swoje głosy można oddawać do 29 listopada do północy.

Nagroda publiczności zostanie przyznana nagraniu z największą liczbą oddanych głosów! Ogłoszenie wyników nastąpi 30 listopada na stronie Facebook Urzędu Statystycznego Kraków. Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu. Nie czekaj – zagłosuj już dziś!