BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj527
mod_vvisit_counterWczoraj1892
mod_vvisit_counterW tym tygodniu12907
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień16813
mod_vvisit_counterObecny miesiąc41083
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc58640
mod_vvisit_counterŁącznie6465232

Online (20 minut temu): 25
Twój IP: 18.204.2.146
,
Dzisiaj: Jun 19, 2021
Komunikat dotyczący transportu na szczepienia przeciw COVID – 19 PDF Print E-mail
Thursday, 11 February 2021 10:12

Kto może skorzystać: Osoby, które chcą zaszczepić się przeciw COVID - 19, ale mają trudności z dotarciem do punktu szczepień, mogą skorzystać ze specjalnie zorganizowanego przez Urząd Miasta i Gminy Koszyce transportu. Oferta transportu do punktów szczepień skierowana jest dla osób które:

• posiadają orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N albo odpowiednio I grupę ze schorzeniami w zakresie kodów R lub N,

• mają obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień

Infolinia do zgłoszenia potrzeby transportu na szczepienie w Urzędzie Miasta i Gminy Koszyce:

• 663 869 558 - telefon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30

W trakcie dokonywania zgłoszenia należy podać dane takie jak: imię i nazwisko, adres zamieszkania, datę i godzinę szczepienia, numer telefonu, powód zgłoszenia, w przypadku osób niepełnosprawnych informacja o stopniu i rodzaju niepełnosprawności.

Osoby, które zainteresowane są transportem na szczepienie więcej informacji uzyskać mogą u lekarza pierwszego kontaktu, pod wyżej wskazanym numerem telefonu w Urzędzie Miasta i Gminy Koszyce oraz na stronie internetowej dedykowanej szczepieniom