BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj135
mod_vvisit_counterWczoraj1327
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1462
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień15070
mod_vvisit_counterObecny miesiąc67705
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc71750
mod_vvisit_counterŁącznie5986356

Online (20 minut temu): 14
Twój IP: 54.236.35.159
,
Dzisiaj: Paź 26, 2020
Gminna Biblioteka Publiczna w Koszycach będzie miała własną stronę WWW. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 lutego 2011 13:02

Koszycka Książnica rozpoczęła właśnie realizację projektu pod nazwą „e-biblioteka, czyli własna strona internetowa”, który zyskał akceptację i pięciotysięczne dofinansowanie z Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce w ramach Konkursu Grantowego „Aktywna Biblioteka”.

http://www.biblioteki.org.pl/pl/dla_uczestnikow/komunikaty/czytaj/1033

http://www.biblioteki.org.pl/repository/PLIKI/UCZESTNICY/Konkurs%20Grantowy%20II%20tura%2016122010.pdf

Projekt będzie realizowany w ciągu pięciu kolejnych miesięcy, tj. od lutego do końca czerwca 2011 roku, a jego zwieńczeniem będzie uruchomienie strony WWW koszyckiej biblioteki. Chcemy oczywiście, aby strona pełniła przede wszystkim funkcję informacyjną. Znajdą się na niej informacje wskazujące na lokalizację Biblioteki, godziny jej otwarcia, sposoby kontaktu, udostępniony będzie katalog on-line zbiorów umożliwiający użytkownikom przegląd księgozbioru, dokonywanie rezerwacji poszukiwanych książek oraz wgląd do własnych kont czytelniczych.

Poprzez system linków, planujemy ułatwić dostęp do cyfrowych zasobów innych bibliotek i umożliwienie przeglądania zdygitalizowanych dokumentów, zbiorów specjalnych oraz pełnotekstowych wydań dzieł literackich i naukowych.

Stawiamy sobie także za zadanie uczynienia ze strony WWW Biblioteki wiarygodnego i rzetelnego źródła wiedzy o lokalnych inicjatywach i działaniach z zakresu  kultury i nauki. Planujemy nie tylko udostępnianie informacji w sieci, ale chcemy aby strona domowa biblioteki stała się platformą wymiany opinii, spostrzeżeń i sugestii.

Idąc tym torem zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym, które pozwoli nam określić potrzeby i oczekiwania naszych obecnych i przyszłych (mamy nadzieję Smile) czytelników.

              

ANKIETA

 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Formularze do pobrania

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl