BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj270
mod_vvisit_counterWczoraj2111
mod_vvisit_counterW tym tygodniu11501
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień12966
mod_vvisit_counterObecny miesiąc28124
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc52494
mod_vvisit_counterŁącznie6678893

Online (20 minut temu): 23
Twój IP: 35.175.107.77
,
Dzisiaj: Oct 16, 2021
Bezpłatne szkolenia audytowania dostępności cyfrowej, architektonicznej oraz informacyjno – komunikacyjnej PDF Print E-mail
Wednesday, 19 May 2021 08:34

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego wspólnie z partnerem Stowarzyszeniem Młodych Lubuszan rozpoczęła realizację współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój projektu Mocna NGO. Celem projektu jest wzmocnienie potencjału instytucjonalnego organizacji pozarządowych w zakresie audytowania dostępności w obszarze: cyfrowym, architektonicznym oraz informacyjno – komunikacyjnym.

W ramach projektu oferuje się udział w maksymalnie 16 dniach szkoleniowych z trzech obszarów tematycznych ( architektoniczny, cyfrowy i informacyjno – komunikacyjny), doradztwo naszych ekspertów podczas realizacji pilotażowych audytów przeprowadzanych w organizacjach, certyfikaty ukończenia szkolenia w danym obszarze tematycznym oraz komplet materiałów szkoleniowych w danym zakresie.

Do udziału w projekcie  zapraszane są: organizacje pozarządowe działające statutowo na rzecz osób z niepełnosprawnościami,  z terenu całej Polski, niezależnie od wielkości organizacji, skali działania czy liczby zatrudnionych osób, organizacje działające w różnych obszarach np.: zdrowie, transport, turystyka, edukacja, rynek pracy, sport

Uczestnikami  projektu mogą być członkowie kadry zarządzającej organizacją, pracownicy etatowi, współpracownicy czy wolontariusze. Założeniem projektu jest  przygotowanie kadry organizacji na dokonywanie w przyszłości audytów i certyfikacji swojej organizacji a także certyfikacji innych podmiotów w zakresie dostępności. Projekt realizowany jest od 01.01.2021 r. do 31.12.2022 r.

Dokumenty rekrutacyjne kieruje się  w formie skanów na adres: e-mailowy: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it Po akceptacji zgodności i kompletności przesłanych skanów uczestnicy będą proszeni o przesłanie kompletu oryginałów dokumentów do biura projektu pod adres:

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Oddział w Warszawie

Pl. Konstytucji 5/4

00-657 Warszawa z dopiskiem „ Mocna NGO”

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości po zapoznaniu się z załączoną dokumentacją uczestnictwa , możliwy jest kontakt pod nr tel. 663-660-051; 663 883 342. Aktualizacja harmonogramu będzie publikowana na stronie www.firr.org.pl w zakładce projekty. Najbliższy termin szkolenia z obszaru dostępności cyfrowej : 24,25,26 maja 2021 godz. 9.00-15.45 oraz  01 i 02 czerwca 2021 r. w godz. 9.00 – 15.45. Osoby zgłoszone na szkolenie mają obowiązek wziąć udział we wszystkich dniach szkoleniowych obejmujących 40 h szkolenia. Szkolenie  z obszaru dostępności cyfrowej organizowane jest w formie zdalnej na platformie, do której dostęp otrzymają zgłoszone osoby. Organizacja jest zobowiązana zgłosić uczestników do szkoleń w każdym z 3 obszarów dostępności: cyfrowym, architektonicznym oraz  informacyjno-komunikacyjnym.