BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj362
mod_vvisit_counterWczoraj2111
mod_vvisit_counterW tym tygodniu11593
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień12966
mod_vvisit_counterObecny miesiąc28216
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc52494
mod_vvisit_counterŁącznie6678985

Online (20 minut temu): 17
Twój IP: 35.175.107.77
,
Dzisiaj: Oct 16, 2021
Konkurs Urzędu Statystycznego w Krakowie „Aktywni mieszkańcy w Małopolsce” PDF Print E-mail
Monday, 24 May 2021 13:25

W ramach promocji Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 Urząd Statystyczny w Krakowie organizuje konkurs „Aktywni mieszkańcy w Małopolsce”. Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców województwa, którzy poprzez udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021, mają możliwość wypromowania swojej gminy oraz wsparcia znajdujących się na jej terenie jednostek oświatowo-kulturalnych.

Głównym celem konkursu jest promocja NSP 2021 oraz zachęcenie mieszkańców województwa małopolskiego do aktywnego i licznego uczestnictwa w spisie. Według założeń konkursu co 2 tygodnie gmina o największym procentowym przyroście liczby spisanych w danej edycji mieszkańców wygrywa nagrody. Po zakończeniu danej edycji, obliczony zostanie dla każdej gminy w województwie małopolskim przyrost liczby mieszkańców, którzy zostali spisani w NSP 2021 w czasie trwania edycji. Przyrost ten jest wyrażoną w punktach procentowych różnicą między odsetkiem osób spisanych w gminie na początku i na końcu edycji.

Wszystkie informacje dotyczące konkursu dostępne są na stronie internetowej.

W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it lub telefonicznie: +48 695 255 538.