BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj337
mod_vvisit_counterWczoraj2111
mod_vvisit_counterW tym tygodniu11568
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień12966
mod_vvisit_counterObecny miesiąc28191
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc52494
mod_vvisit_counterŁącznie6678960

Online (20 minut temu): 40
Twój IP: 35.175.107.77
,
Dzisiaj: Oct 16, 2021
Weź udział w głosowaniu o Podwórko Talentów Nivea PDF Print E-mail
Friday, 28 May 2021 10:08

Drodzy mieszkańcy Gminy Koszyce

Zwracamy się do Państwa z prośbą o włączenie się do głosownia w akcji o Podwórko Talentów Nivea dla Szkoły Podstawowej im. Piotra Barylaka w Książnicach Wielkich. W konkursie do wygrania jest realizacja placu zabaw. Podwórka Talentów NIVEA wyposażone są w nowoczesny sprzęt. Wartość rynkowa takiego placu zabaw wynosi 250 tys. zł. Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania. Dlatego też, w imieniu najmłodszych mieszkańców Gminy bardzo prosimy o głosy i liczymy na to, że znajdziecie Państwo czas na codzienne głosowanie. Swój głos można oddać raz dziennie. Głosowanie trwa do 15 lipca 2021 roku, a każdy głos jest ważny!

Instrukcja głosowania:

  1. Rejestracja na stronie https://podworko.nivea.pl/
  2. Odebranie w swojej skrzynce maila aktywacyjnego i kliknięcie "potwierdzenie konta"
  3. Zalogowanie się na stronie https://podworko.nivea.pl/ i wybranie naszej lokalizacji: woj. małopolskie, powiat: proszowicki, lokalizacja: Koszyce oraz kliknięcie głosuj.

W przypadku pytań i trudności technicznych przy rejestracji na stronie https://podworko.nivea.pl/ problem należy zgłosić na adres email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it