BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1929
mod_vvisit_counterWczoraj1773
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9518
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień12206
mod_vvisit_counterObecny miesiąc39887
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc65406
mod_vvisit_counterŁącznie2366584

Online (20 minut temu): 36
Twój IP: 54.224.214.93
,
Dzisiaj: Wrz 20, 2017
Spotkanie z Panem Jerzym Kubikiem PDF Drukuj Email

23 września w Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha w Koszycach  odbyło się spotkanie z Panem Jerzym Kubikiem - hobbystą, hodowcą gołębi pocztowych, wielokrotnym mistrzem Polski w lotach oraz uczestnikiem olimpiad gołębi pocztowych.

 

W spotkaniu wzięli udział mieszkańcy Koszyc, zaproszeni przez Muzeum i Pana Jerzego goście oraz hodowcy gołębi pocztowych. Uczestnicy spotkania mogli się dużo dowiedzieć o pasji pana Jerzego Kubika, o sporcie gołębiarskim i hodowli tych dzielnych ptaków. Spotkaniu towarzyszyła wystawa gołębi oraz trofeów zdobytych przez lata hodowli i współzawodnictwa.

Spotkanie było pierwszym z 12-tu spotkań w ramach projektu p.n. „Nie bójmy się marzeń - Koszyckie Spotkania z Wybitnymi Ludźmi”. jakie w ramach realizowanego projektu odbędą się w Muzeum.

Zdjęcia