BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj212
mod_vvisit_counterWczoraj2130
mod_vvisit_counterW tym tygodniu6019
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień12109
mod_vvisit_counterObecny miesiąc34204
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc53553
mod_vvisit_counterŁącznie6632479

Online (20 minut temu): 40
Twój IP: 3.238.132.225
,
Dzisiaj: Sep 22, 2021
OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KOSZYCE PDF Print E-mail
Tuesday, 22 January 2013 08:25

Młodzi miłośnicy informatyki!

 

W ramach realizacji projektu szkoleniowego pod nazwą „Usprawnienie zarządzania jst i podniesienia jakości świadczonych usług”  chcemy poprawić funkcjonalność, uatrakcyjnić wygląd i dostosować do oczekiwań mieszkańców stronę internetową gminy Koszyce.

Zwracam się zatem do młodych mieszkańców gminy Koszyce o wzięcie udziału w konkursie na opracowanie strony internetowej Gminy.  W konkursie mogą brać udział indywidualni uczestnicy jak i kilkuosobowe zespoły.

Wyrażam nadzieję, że jeśli nawet żaden z projektów nie zostanie w pełni wdrożony, to przynajmniej pewne pomysły lub elementy projektu zostaną wykorzystane.

Równoległym celem zorganizowania konkursu jest lepsze poznanie przez uczestników konkursu specyfiki podstawowej jednostki samorządu terytorialnego jaką jest Gmina, struktury organizacyjnej, spraw należących do właściwości gminy itp., co przydaje się zarówno w szkole jak i dorosłym życiu.

Dla wykonawców najlepszych projektów przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe, a dla pozostałych nagrody pocieszenia.

Szczegółowe warunki udziału w konkursie i zasadnicze informacje zawarte są w regulaminie konkursu i dwóch załącznikach do regulaminu.

 

WÓJT GMINY KOSZYCE

ATTACHMENTS TITLE
FILEFILE SIZE
DOWNLOAD THIS FILE (konkurswww-1.pdf)konkurswww-1.pdf102 Kb
DOWNLOAD THIS FILE (Regulamin  konkursu na stronę internetową.doc)Regulamin konkursu na stronę internetową.doc56 Kb