BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj658
mod_vvisit_counterWczoraj2823
mod_vvisit_counterW tym tygodniu11806
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień19720
mod_vvisit_counterObecny miesiąc3481
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc68026
mod_vvisit_counterŁącznie6782355

Online (20 minut temu): 31
Twój IP: 54.227.97.219
,
Dzisiaj: Gru 02, 2021
OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KOSZYCE PDF Drukuj Email
wtorek, 22 stycznia 2013 08:25

Młodzi miłośnicy informatyki!

 

W ramach realizacji projektu szkoleniowego pod nazwą „Usprawnienie zarządzania jst i podniesienia jakości świadczonych usług”  chcemy poprawić funkcjonalność, uatrakcyjnić wygląd i dostosować do oczekiwań mieszkańców stronę internetową gminy Koszyce.

Zwracam się zatem do młodych mieszkańców gminy Koszyce o wzięcie udziału w konkursie na opracowanie strony internetowej Gminy.  W konkursie mogą brać udział indywidualni uczestnicy jak i kilkuosobowe zespoły.

Wyrażam nadzieję, że jeśli nawet żaden z projektów nie zostanie w pełni wdrożony, to przynajmniej pewne pomysły lub elementy projektu zostaną wykorzystane.

Równoległym celem zorganizowania konkursu jest lepsze poznanie przez uczestników konkursu specyfiki podstawowej jednostki samorządu terytorialnego jaką jest Gmina, struktury organizacyjnej, spraw należących do właściwości gminy itp., co przydaje się zarówno w szkole jak i dorosłym życiu.

Dla wykonawców najlepszych projektów przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe, a dla pozostałych nagrody pocieszenia.

Szczegółowe warunki udziału w konkursie i zasadnicze informacje zawarte są w regulaminie konkursu i dwóch załącznikach do regulaminu.

 

WÓJT GMINY KOSZYCE