BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj205
mod_vvisit_counterWczoraj2130
mod_vvisit_counterW tym tygodniu6012
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień12109
mod_vvisit_counterObecny miesiąc34197
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc53553
mod_vvisit_counterŁącznie6632472

Online (20 minut temu): 37
Twój IP: 3.238.132.225
,
Dzisiaj: Sep 22, 2021
Spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet PDF Print E-mail
Sunday, 10 March 2013 15:14

8 marca do restauracji Joker na zaproszenie Wójta Gminy Koszyce – Stanisława Rybaka przybyło ponad 100 Pań z terenu gminy.

 

Wójt złożył Paniom serdeczne życzenia, wznosząc okolicznościowy toast. Podkreślił  rolę kobiet w różnych dziedzinach życia gminy: kobiety są radnymi, sołtysami, działają w organizacjach społecznych i stowarzyszeniach. Zwrócił także uwagę na fakt, że w kluczowych instytucjach i zakładach pracy w gminie, większość pracowników to kobiety.  Wspomniał również, że ostatnio kobiety włączyły się w tworzenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Pogratulował Paniom zaangażowania w pracy społecznej i życzył dalszych sukcesów w różnych dziedzinach ich działalności.

Prezentem dla Pań z okazji ich święta był koncert zespołu „Blue Brass Band” z Krakowa.  Blue Brass Band to wokalno-instrumentalny zespół składający się z zawodowych muzyków o wieloletnim doświadczeniu estradowym. Zespół wykonał znane i lubiane utwory muzyki rozrywkowej. Na koniec Panie zaśpiewały Wójtowi ułożoną przez siebie piosenkę, dziękując tym samym  za zaproszenie i możliwość miłego spędzenia czasu.

 Zdjęcia