BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2061
mod_vvisit_counterWczoraj1736
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3797
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień14035
mod_vvisit_counterObecny miesiąc46017
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc53553
mod_vvisit_counterŁącznie6644292

Online (20 minut temu): 42
Twój IP: 3.230.144.31
,
Dzisiaj: Wrz 27, 2021
I Przegląd Twórczości Marka Grechuty PDF Drukuj Email
piątek, 16 maja 2014 12:42

I Przegląd Twórczości Marka Grechuty

13 maja 2014r. w Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha w Koszycach odbył się I Przegląd Twórczości Marka Grechuty.

Wyniki przeglądu:

 

W kategorii solistów szkół podstawowych:

I miejsce Nikola Wróbel – Szkoła Podstawowa Opatowiec

II miejsce Małgorzata Lewińska – Szkoła Podstawowa Nowe Brzesko

W kategorii duetów szkół podstawowych:

I miejsce – Nikola i Emilia Wróbel - Szkoła Podstawowa Opatowiec

II miejsce – Sandra Nowak i Małgorzata Bukowiecka - Szkoła Podstawowa Sierosławice

W kategorii zespołów wokalnych ze szkół podstawowych:

I miejsce – Zespół wokalny Szkoła Podstawowa Sierosławice

W kategorii solistów z gimnazjów:

I miejsce ex aequo – Natalia Bątkowska gimnazjum Opatowiec i Sabina Letner  gimnazjum Koszyce.

W kategorii solistów szkół ponadgimnazjalnych:

I miejsce – Anna Małkowska – Zespół Szkól Rolniczych w Cudzynowicach

Zdjęcia


 

13 maja 2014r. w Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha w Koszycach odbył się I Przegląd Twórczości Marka Grechuty.

Wyniki przeglądu:

W kategorii solistów szkół podstawowych:

I miejsce Nikola Wróbel – Szkoła Podstawowa Opatowiec

II miejsce Małgorzata Lewińska – Szkoła Podstawowa Nowe Brzesko

W kategorii duetów szkół podstawowych:

I miejsce – Nikola i Emilia Wróbel - Szkoła Podstawowa Opatowiec

II miejsce – Sandra Nowak i Małgorzata Bukowiecka - Szkoła Podstawowa Sierosławice

W kategorii zespołów wokalnych ze szkół podstawowych:

I miejsce – Zespół wokalny Szkoła Podstawowa Sierosławice

W kategorii solistów z gimnazjów:

I miejsce ex aequo – Natalia Bątkowska gimnazjum Opatowiec i Sabina Letner  gimnazjum Koszyce.

W kategorii solistów szkół ponadgimnazjalnych:

I miejsce – Anna Małkowska – Zespół Szkól Rolniczych w Cudzynowicach