BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1923
mod_vvisit_counterWczoraj1773
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9512
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień12206
mod_vvisit_counterObecny miesiąc39881
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc65406
mod_vvisit_counterŁącznie2366578

Online (20 minut temu): 31
Twój IP: 54.224.214.93
,
Dzisiaj: Wrz 20, 2017
Złote gody w Koszycach PDF Drukuj Email

17 października 2014r.  w Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha  w Koszycach odbyła się uroczystość związana z 50-leciem pożycia małżeńskiego.

 

Złote gody obchodzili Państwo: Elżbieta i Marian Bogdałowie zamieszkali Jaksice, Helena i Adam Dąbrowscy zamieszkali Piotrowice, Maria  i Edward Kaczmarczykowie zamieszkali Jankowice, Maria i Marian Zdzisław Koziołowie zamieszkali Koszyce, Marianna i Czesław Nowakowie zamieszkali Piotrowice, Elżbieta i Stanisław Oraczowie zamieszkali Rachwałowice, Maria i Ryszard Słyszowie zamieszkali Koszyce, Maria i Czesław Wilczakowie zamieszkali w Jaksicach, Krystyna i Roman Wojtasikowie zamieszkali Rachwałowice.

Wójt Gminy Koszyce – Stanisław Rybak wręczył Jubilatom, okolicznościowe Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej- Bronisława Komorowskiego. Były też kwiaty, wydawnictwa poświęcone gminie Koszyce, lampka wina i wspólny obiad.

Uroczystość uświetnił koncert zespołu Blue Brass Band z Krakowa. Zespół wykonał znane i lubiane przeboje polskiej muzyki rozrywkowej specjalnie przygotowane na tę uroczystość. Było też wspólne śpiewanie.

Wójt Gminy składając życzenia Jubilatom zachęcał do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i kulturalnym gminy.  Udziału w projektach realizowanych na rzecz ludzi starszych mających za zadanie integrację i zwiększenie aktywności. Podkreślając, że aktywność w różnych dziedzinach życia przedłuża życie, życzył aby w takiej samej grupie spotkać się za 10 lat na kolejnej okrągłej rocznicy.

Zdjęcia