BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj90
mod_vvisit_counterWczoraj3198
mod_vvisit_counterW tym tygodniu10291
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień9349
mod_vvisit_counterObecny miesiąc51131
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc80305
mod_vvisit_counterŁącznie2697334

Online (20 minut temu): 12
Twój IP: 54.82.57.154
,
Dzisiaj: Sty 24, 2018
Noworoczne spotkanie z nauczycielami PDF Drukuj Email

8 stycznia w Muzeum Ziemi Koszyckiej  z inicjatywy i na zaproszenie  Wójta Gminy odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne z nauczycielami Gminy Koszyce. Uczestniczyli w nim zaproszeni nauczyciele pracujący w Centrum Oświatowym w Koszycach, w Szkole Podstawowej im. Piotra Barylaka w Książnicach Wielkich, nauczyciele emeryci, przedstawiciele Towarzystwa Przyjaciół Dzieci działającego na terenie naszej gminy, a także księża.

 Pan Wójt złożył wszystkim zebranym życzenia noworoczne. W swoim wystąpieniu podziękował nauczycielom za pracę i zaangażowanie. Życzył zdrowia, satysfakcji z pracy z młodzieżą oraz osiągnięcia zamierzonych celów. Mówił aby nie bać się spraw trudnych, bo pokonywanie przeszkód i rozwiązywanie problemów daje większą satysfakcję z pracy. Umacnia nas i daje większą siłę na przyszłość.

Życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, sukcesów w pracy skierowali również do Pana Wójta przedstawiciele przybyłych gości, Dyrekcja szkół w Koszycach i Książnicach Wielkich, przedstawiciele emerytowanych nauczycieli, ZNP, ksiądz proboszcz, przedstawiciele TPD.

Miłym akcentem spotkania były specjalne podziękowania dla dwóch szczególnie zasłużonych dla oświaty oraz środowiska i młodzieży osób. Pani Julia Drążkiewicz emerytowana nauczycielka oraz wieloletnia Przewodnicząca Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP Oddziału w Koszycach, za szczególne zasługi w działalności społecznej uhonorowana została przez Wójta Gminy Koszyce „Medalem Pamiątkowym Gminy Koszyce”. Pan Stanisław Nowak - emerytowany nauczyciel, założyciel Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w gminie Koszyce, ponad 40 lat kierujący tym stowarzyszeniem niezwykle oddany w sprawy dzieci, otrzymał wyróżnienie honorowe „Amicus Hominum” - przyznawane przez samorząd województwa małopolskiego od 2006 rok osobom zaangażowanym w dobroczynną pracę na rzecz innych. Otrzymał też list gratulacyjny od Wójta Gminy Koszyce.

Szczególną atmosferę i niezwykle uroczysty klimat świątecznego spotkania dopełnił koncert zespołu instrumentalno - wokalnego „Wspomnienie”. Ten niezwykły zespól stanowią ludzie, którzy na co dzień pracują zawodowo a muzykę traktują jako swoje hobby: Henryk Barański – Wójt Gminy Opatowiec (akordeon), Antoni Bryła – Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Bejscach (saksofon), Andrzej Kłos – emerytowany nauczyciel (keyboard), Jan Zbertek – pracownik Urzędu Gminy w Opatowcu (gitara), Radosław Towarek – perkusja.  W ich wykonaniu znalazły się znane i lubiane piosenki oraz kolędy, które śpiewała cała sala.

Zebrani z ogromną przyjemnością wysłuchali koncertu, po którym zostali zaproszeni na poczęstunek.

 

Szukaj

Biuro Obsługi Petenta

Formularze do pobrania

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl