BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1917
mod_vvisit_counterWczoraj1773
mod_vvisit_counterW tym tygodniu7628
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień12767
mod_vvisit_counterObecny miesiąc39875
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc65406
mod_vvisit_counterŁącznie2366572

Online (20 minut temu): 36
Twój IP: 54.224.214.93
,
Dzisiaj: Wrz 20, 2017
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Koszyce PDF Drukuj Email

20 stycznia 2010 r. w Koszycach odbył się turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Koszyce. Uczestniczyło w nim ponad 40 zawodników. Uczestników podzielono na cztery kategorie: szkoły podstawowe, gimnazja, kategoria otwarta, dziewczęta.

 

Zwycięzcy otrzymali z rąk Wójta Gminy – Stanisława Rybaka okolicznościowe puchary, dyplomy oraz zegary ścienne z herbem gminy Koszyce. Wójt  otwierając turniej i witając zawodników nawiązał do rozgrywek w tenisa stołowego jakie prowadzone są w gminie Koszyce. Otóż od jesieni ubiegłego roku w obiektach wiejskich: Świetlica Wiejska Malkowice, Remiza OSP Piotrowice, Remiza OSP Rachwałowice, Centrum Kultury w Książnicach Wielkich, Świetlica Wiejska Łapszów i Centrum Oświatowe Koszyce, gmina zorganizowała zajęcia sportowe dla młodzieży polegające na rozgrywkach i nauce gry w tenisa stołowego. Zakupiono nowe stoły do tenisa oraz niezbędny sprzęt. Zatrudniono instruktora – Pana Janusza Lutego, który zorganizował te rozgrywki i prowadzi zajęcia.

 

Wyniki zawodów:

Kategoria – szkoły podstawowe

I miejsce - Robert Magiera

II miejsce – Bartłomiej Krzemiński

III miejsce – Michał Zaleśny

Kategoria – gimnazja

I miejsce – Krzysztof Trzaska

II miejsce – Sylwester Trybała

III miejsce – Wojciech Cisak

Kategoria – dziewczęta

I miejsce – Magdalena Bakowska

II miejsce – Sylwia Gurda

III miejsce – ex aequo Aneta Raś i Małgorzata Stalmach

Kategoria – otwarta

I miejsce – Łukasz Kawecki

II miejsce – Robert Kozioł

III miejsce – Mateusz Kałuża

 

Zdjęcia